Značka Ifo se specializuje na výrobu vysoce kvalitní a spolehlivé sanitární keramiky určené pro dlouhou životnost. Toalety od tohoto oblíbeného výrobce jsou velmi žádané, protože mají mnoho výhod oproti konkurenčním výrobkům.. Zvažte, jaké typy toalet nabízí velký výrobce, a zjistěte, jak si můžete vybrat nejlepší produkt.

Vlastnosti a vlastnosti

Instalatérské vybavení velkého švédského výrobce Ifo je nejvyšší kvality. Výrobky značky mají atraktivní vzhled, který lze snadno zachovat po dlouhou dobu. Sněhobílé toalety za ta léta neztmavnou ani nežloutnou. Jejich povrch zůstává esteticky příjemný a čistý. Švédský výrobce dosahuje tohoto efektu použitím speciální technologie ve výrobě. Díky ní se na značkových instalacích netvoří póry, což eliminuje možnou kontaminaci..

Toalety od velkého výrobce ze Švédska patří k nejoblíbenějším na dnešním trhu.. Instalatérské výrobky Ifo mají mnoho pozitivních vlastností, které přitahují kupující.

 1. V sortimentu značky najdete spoustu kvalitních modelů záchodových mís, které mají demokratické náklady.
 2. Ifo instalatérství se chlubí bezvadné zpracování. Díky tomu mohou toaletní mísy značky sloužit velmi dlouho, aniž by se pokazily, aniž by vyžadovaly opravu. Všechny základní prvky produktů jsou vyráběny tak spolehlivě, jak je to jen možné, odolné a odolné proti opotřebení..
 3. Je třeba poznamenat, že atraktivní provedení návrhu Značkové výrobky ifo. Švédské výrobky vypadají velmi úhledně a prezentovatelně, snadno se hodí do různých interiérů.
 4. Slavná značka potěší spotřebitele bohatý sortiment. Řada Ifo se skládá z instalatérských přípravků různých modifikací. Kupující si mohou vyzvednout výrobky různých velikostí. Sortiment značky zahrnuje nejen velké, ale i kompaktní výrobky určené k instalaci do malé koupelny.
 5. Výrobky švédské značky se chlubí dokonale hladké povrchy, na kterých se nelepí špinavé akumulace. I když je potřeba potrubí vyčistit, nemusíte používat příliš agresivní chemické sloučeniny – jakékoli znečištění lze snadno a rychle odstranit.
 6. Značkové toaletní mísy Ifo se liší vysoká funkčnost. V sortimentu výrobce existují poměrně sofistikovaná zařízení, ve kterých jsou užitečné systémy, například mikrolift.
 7. Na povrchu jednotek Ifo nerostou žádné patogenní bakterie, protože sanitární keramika je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu proloženého mikroskopickými částicemi stříbra.

Ifo je značka, která vyrábí spolehlivé produkty, které se prodávají za rozumné ceny. Díky tomu dnes v mnoha domácnostech najdete toalety od tohoto výrobce..

Rozsah

Jak je zmíněno výše, švédská značka nabízí zákazníkům mnoho různých modelů toalet, ze kterých si může vybírat. Všechna zařízení se od sebe v mnoha ohledech liší. Podívejme se blíže na nejoblíbenější exempláře různých typů.

Pozastaveno

Zvažte několik populárních řad, ve kterých existují ultramódní nástěnné modely toalet.

 • Speciální. Jedna z nejbohatších sbírek závěsných zařízení. Zde si spotřebitelé mohou vybrat z řady praktických vysoce kvalitních modelů určených pro vnitřní instalaci na zeď. Výrobky jsou vybaveny obdélníkovými nebo klasickými mísami. Tato kolekce také obsahuje spolehlivé a odolné závěsné toalety určené speciálně pro osoby se zdravotním postižením..

 • Sjoss. Kolekce kvalitních závěsných toalet s praktickými tvrdými sedáky. Zde najdete instalatérská zařízení s univerzálním uvolněním, stejně jako vzorky bez okrajů. V uvažované sérii může kupující najít závěsný bidet, pevná sedadla a kvalitní umyvadla..

Závěsné typy toalet se nacházejí v jiných řadách švédské značky, ale v menším množství.

Stojící na podlaze

Zvažte několik špičkových kolekcí stojanových toalet Ifo.

 • Frisk. V této sérii jsou vysoce kvalitní podlahové toaletní mísy kompaktní úpravy. Výrobky mají vodorovné, svislé a šikmé vstupy. Mají minimalistický, ale úhledný design. Všechny toalety z řady Frisk jsou klasické bílé.

 • Arret. Oblíbená kolekce stojanových toalet v kompaktním formátu. Modely jsou vybaveny sedadly z polypropylenu nebo duroplastu. Všechna zařízení mají spodní přívod vody. V této řadě mohou kupující najít nejen klasické, ale i skandinávské odrůdy vysoce kvalitních a atraktivních toalet..

 • Cera. Jedná se o klasický model podlahové toalety, který se vyznačuje horizontálním typem odtoku vody..

 • Podepsat. Tato kolekce obsahuje vysoce kvalitní stojací toalety a jeden nástěnný model. Standardní zařízení, která je třeba instalovat na podlahu, jsou krátké a dlouhé kusy. Doplněno pohodlnými měkkými sedadly a možnostmi: splachování ve dvou režimech, Fresh WC.

 • Hitta. Série, ve které jsou 2 stojací a 1 závěsné toalety. Kromě toho si kupující mohou sami vybrat vysoce kvalitní dřezy ze zadaného sortimentu. Modely WC na podlaze jsou vybaveny pohodlnými polypropylenovými sedadly. Jeden z modelů má šikmý vstup a druhý horizontální.

 • Unikátní. Pod tímto názvem si kupující mohou sami vybrat vysoce kvalitní podlahové WC s mikroliftovým systémem. Model má horizontální vývod. K dispozici je dvou režimový odtok na 3 a 6 litrů.

Instalace a opravy

Instalaci jednotek značky Ifo lze provést ručně. Podívejme se, jak to udělat správně, na příkladu standardního modelu podlahy..

 1. Nejprve musíte demontovat staré potrubí.
 2. Poté byste měli připravit místo pro instalaci nového zařízení. Pokud je podlaha rovná, stačí ji očistit od prachu a nečistot. V opačném případě budete muset opravit novou podlahovou krytinu, například dlaždice, a obecně uvést do pořádku oblast pro instalaci nových instalatérských prací..
 3. Poté můžete přistoupit k instalaci nového zařízení. Připravte si na to všechny potřebné díly a instalatérské prvky. Sestavte vypouštěcí mechanismus. Umístěte gumové těsnění na závity vypouštěcího ventilu a upevněte zařízení do otvoru ve středu nádrže. Mechanismus pro úpravu a přívod vody zatím není nutné sestavovat.
 4. Nainstalujte nádrž produktu a poté upevněte plovák.
 5. Poté musíte nainstalovat a připojit toaletu. Předtím se doporučuje označit oblast, kde budou upevněny instalatérské práce. Označte tužkou na podlaze, kde budou spojovací prvky.
 6. Souběžně budete muset připojit vývod zařízení k kanalizačnímu systému. Vlnitá trubka umožní bezproblémové přesouvání vodovodních armatur. Nejprve je nainstalován v hlavním potrubí, poté je upevněn na výstupu..
 7. Nyní můžete zařízení připevnit k podlaze děrováním otvorů podél označených bodů. Chcete -li to provést, použijte děrovač. Do vytvořených otvorů musíte vložit speciální zátky. Upevněte toaletu na svém místě tak, aby se stávající otvory sbíhaly. Poté utáhněte šrouby s gumovým polstrováním. Skryjte upevňovací prvky za ozdobné zátky.
 8. Zbývá dodávat vodu do nádrže zařízení. To lze provést pomocí flexibilní hadice nebo kovové trubky..

Too toalety ifo si můžete opravit sami, bez potřeby specialisty.. Jakékoli díly a náhradní díly pro zařízení této značky lze nalézt v mnoha obchodech..

 1. Nejčastějším problémem značkových toalet jsou rozbité umyvadla. K tomu často vedou vážné blokády. Pokud se odtok posunul, je nepravděpodobné, že by bylo možné z takové nemoci „uniknout“. Chcete -li tento problém vyřešit, musíte uvedenou část umístit na původní a správné místo..
 2. Další běžné selhání je spojeno s únikem vody ze záchodové cisterny. V takovém případě můžete zařízení rozebrat a změnit sifon..
 3. Pokud je uvolňovací páčka vadná, bude nutné toaletu rozebrat, ale nejprve budete muset vypustit vodu.

Instalatérské značkové ifo není tak obtížné opravit. Hlavní věc je mít po ruce návod k obsluze a veškeré potřebné nářadí / náhradní díly.

Jak vybrat?

Zvažte, jak si vybrat instalatérské práce se značkou Ifo.

 • Rozměry. Kupte si toaletu, která dokonale zapadne do vaší koupelny a nezabere příliš mnoho místa.
 • Funkce. Vyberte si model, který má možnosti, které opravdu potřebujete. Vyberte si úspornější a pohodlnější zařízení.
 • Materiál. Kupte si kvalitní toalety od této značky, které jsou bez vad, poškození nebo žlutých skvrn. Před nákupem zkontrolujte instalatérské práce.
 • Design. V sortimentu známého výrobce existuje mnoho různých modelů toaletních mís. Nejoblíbenější jsou klasické a skandinávské exempláře. Vyberte si model záchodové mísy, který bude harmonicky a atraktivně vypadat v interiéru vaší koupelny.
 • Prodejna. Výrobky značky Ifo jsou často padělané. Abyste nenarazili na levnou kopii, měli byste si koupit toaletu ve specializovaném obchodě, který prodává vysoce kvalitní instalatérské vybavení..

Neberte takové věci z trhu nebo diskutabilních prodejen.

Přehled recenzí

Kupující nechávají na vodovodní potrubí Ifo jinou zpětnou vazbu. Zvažte, co o spotřebitelských značkách říkají dobří spotřebitelé:

 • většině kupujících se líbil design záchodových mís;
 • mnohé přitahovala demokratická cena produktů;
 • ekonomická spotřeba vody je kvalita, která potěšila majitele instalatérských prací Ifo;
 • spotřebitelé zaznamenali trvanlivost toaletních mís značky a také jejich trvanlivost;
 • uživatelé byli také potěšeni poměrně tichým provozem toalet značky.

Pokud jde o uvedené nedostatky, lze zde rozlišit následující:

 • většina kupujících si všimla slabého spláchnutí toaletních mís značky;
 • našli se uživatelé, kterým systém plynulého spouštění víka připadal „příliš plynulý“ a pomalý;
 • někteří kupující nebyli spokojeni s kvalitou upevnění toaletního sedla Ifo;
 • někteří lidé se setkali s únikem značkové záchodové mísy;
 • ne všichni kupující byli spokojeni s kvalitou provedení instalatérských prací.

Ale bylo dost uživatelů, kteří nenašli žádné chyby v instalatérství Ifo.

Informace o tom, jak správně namontovat toaletu IFO, najdete v následujícím videu.