Mezi četné výrobce toaletních mís jednou z nejoblíbenějších je značka Geberit. Výrobky této značky jsou proslulé svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Při výrobě sanitární keramiky Geberit se používají trvanlivé materiály a součásti. Než se vydáte do obchodu, měli byste se podrobněji seznámit s funkcemi, typy toalet Geberit a tipy pro výběr.

Zvláštnosti

Švýcarská značka Geberit prodává své výrobky v mnoha zemích světa. Společnost byla založena před více než stoletím. Každý rok vydává nové modely sanitární keramiky, vylepšuje své výrobky a dosahuje jejich souladu se světovými standardy kvality a potřebami moderních kupujících.. Sortiment této značky zahrnuje různé modely instalatérského vybavení.. Spotřebitelé jsou nabízeni klasické záchodové mísy podlahové a moderní sprchové toalety s originálními možnostmi. Všechny výrobky této značky jsou šetrné k životnímu prostředí a praktické..

Produktová řada Geberit zahrnuje závěsné záchodové mísy stojící na podlaze. Značka nabízí instalatérská zařízení pro každý vkus a rozpočet. Katalog produktů obsahuje porcelánové a kameninové toalety. První z nich mají hladký lesklý povrch, díky čemuž vypadají výhodně v interiérech. Hliněné předměty jsou pokryty glazurou, což zvyšuje jejich trvanlivost. Vlastnosti těchto materiálů jsou totožné. Kromě keramiky používá výrobce další vysoce kvalitní materiály.. Keramické modely dražší, ale reprezentativní vzhled v kombinaci s vynikajícími parametry výkonu tuto cenu ospravedlňuje.

Společnost Geberit uvádí na trh toaletní mísy s kompaktními mísami, jehož délka nepřesahuje 54 cm, stejně jako u středních a objemných. Modely s miniaturními miskami ideální pro malé toalety. Instalatérství do 60 cm je nejžádanější – je to univerzální možnost. Nadrozměrné mísy jsou nejlepším řešením pro osoby se zdravotním postižením.

Mezi důležité vlastnosti také patří tvar a barevný rozsah. Pokud byla místnost již renovována v jednom nebo jiném stylu, musí být instalace v souladu s tím vybrána. Největší poptávka je po Sněhurka toalety, toto barevné schéma je univerzální. Miska může být kulatá, čtvercová nebo oválná., rohy jsou často zkosené. Při výběru formuláře se řídí individuálními přáními a obecným designem interiéru koupelny. Toalety se zaoblenou mísou se nejsnadněji udržují v čistotě.

Podle typu splachování se rozlišují kruhové a horizontální modely.. V první verzi jsou otvory pro přívod vody, miska je vyčištěna v kruhu. U horizontálních modelů je voda dodávána ze zadní stěny. V prodeji je toalety s automatickým splachováním, ale jsou docela drahé.

Důležité! Parametry pro závěsnou a podlahovou sanitární keramiku jsou téměř totožné, ale pro každou úpravu jsou individuální..

Toalety od značky Geberit mají následující seznam výhod:

  • ekonomická spotřeba vody;
  • dlouhá životnost;
  • tichý provoz při splachování.

Na výrobu sanitární keramiky Geberit se používají materiály, které jsou zdravotně a environmentálně nezávadné. Ve srovnání s výrobky jiných výrobců je toalet této značky více vodu používejte střídmě, mají promyšlený splachovací systém. Správná a pravidelná údržba zajistí dlouhou životnost vaší sanitární keramiky Geberit. Pravděpodobnost úniku u této značky toaletních mís je minimální, protože hlaveň a všechny součásti tvoří jeden systém.

Můžete si vybrat instalatérská zařízení z řady tohoto výrobce pro interiér koupelny v jakémkoli stylu. K dispozici v modelech, které bezproblémově splývají s moderním a klasickým designem. Kovové prvky umístěné v sudu nepřicházejí do styku s vodou, takže je minimalizována pravděpodobnost vzniku rzi a následné destrukce potrubí. Většina modelů toalet Geberit je po spláchnutí tichá. Zvuková izolace zajišťuje tichý provoz. Mezi nevýhody instalatérských prací prodávaných pod touto značkou patří vysoká cena a skutečnost, že ne všechny modely jsou na ruském trhu..

Sestava

Značka Geberit má širokou škálu modelů. Jsou žádaní bezrámový přívěsek Tuma Classic. Jejich mísa nemá okraj a je vybavena systémem proti stříkající vodě. Instalatérství bez ráfků je hygienické a snáze se udržuje v čistotě. Mezi výhody patří plynulé a tiché spouštění potahu a sedadla. Toalety Tuma Comfort mají několik možností, například vestavěný fén, jednotku na čištění vzduchu, dámskou sprchu.

AquaClean Sela je bidetový záchod s minimalistickým designem. Je to skvělá volba pro moderní interiéry. Zvláštností tohoto modelu je, že má nastavitelné podsvícení a spoustu dalších možností. Mnoho lidí dává přednost toaletám Geberit Kolo, kompletní s instalací. K jejich výrobě se používá trvanlivá keramika. Výrobce poskytuje víceletou záruku. Taková sada stojí od 16 tisíc rublů.

Vestavěné kompaktní záchodové mísy nejsou o nic méně žádané. Jsou přizpůsobeny všem potřebám uživatelů.

Kritéria výběru

Při rozhodování o modelu toalety musíte věnovat pozornost následujícím charakteristikám:

  • způsob instalace;
  • tvar mísy;
  • velikosti;
  • materiál výroby;
  • spotřeba vody.

Doporučeno vyberte si instalatérské práce s ekonomickou spotřebou vody. Je důležité alespoň vizuálně posoudit kvalitu součástí. Můžete si vybrat konvenční nebo elektronický model s víkem bidetu (jedná se o „chytré“ potrubí, které lze ovládat ze smartphonu). Při výběru konkrétní odrůdy, nechejte se vést prostorem místnosti. Pro malou koupelnu stojí za to koupit závěsné WC. Takové vodovodní potrubí je ergonomické a šetří místo. Pro prostorný pokoj je vhodná klasická toaleta stojící na podlaze nebo doplňkový model.

Důležité! Při nákupu instalatérských zařízení této značky zvažte, co je součástí sady, zda obsahuje hlaveň, nebo ji musíte zakoupit samostatně. To platí i pro instalace.

Přehled recenzí

Odborníci jsou stejného názoru Toalety Geberit jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí koupit kvalitní sanitární keramiku za rozumnou cenu. Instalatérské vybavení této společnosti je vybaveno nejnovějšími možnostmi, díky čemuž je v provozu co nejpohodlnější. Kupující nechávají na produkty švýcarského výrobce většinou pozitivní recenze. Někteří lidé si myslí, že cena je trochu předražená, ale vzhledem k dlouhé životnosti toalet to lze jen stěží nazvat přeplatkem nebo nevýhodou.. Díky dalším možnostem je sanitární keramika Geberit pohodlná a praktická.

Následující video ukazuje instalaci nástěnné instalační sady Geberit pod toaletu.