Lustry do letadla

Nyní v obchodech najdete velké množství svítidel různých tvarů a typů, zejména do dětského pokoje. Lustr je dekorativní prvek, který se může stát vrcholem celé místnosti. Lustry ve tvaru letadla jsou velmi oblíbené. Takový lustr určitě potěší nejen rodiče, ale i dítě. Rozsvítí nejen dětský pokoj, ale také rozvine jeho představivost, pomůže ve vzrušujících hrách. Nejprve musíte dokončit hlavní dekor. Pokud si nejprve koupíte svítidlo, může se ukázat, že se vůbec nehodí k celkovému stylu místnosti.. Lustr se vyplatí koupit jako konečnou úpravu.

Zvláštnosti

Pro chlapce je nejčastěji vybírán tematický interiér. Při výběru vycházejí rodiče z charakteru dítěte, z jeho preferencí ve hrách – nebo jednoduše z vlastních tužeb. Lustr ve tvaru letadla je vhodnější pro interiér v modré, světle modré a bílé barvě. Pokud jde o věk dítěte, zařízení ve formě letadla je ideální pro velmi malé děti nebo pro mladší školáky..

Při výběru byste měli věnovat zvláštní pozornost materiálu. Ať je to kov, dřevo, netoxický plast. Při výběru lustru z plastového materiálu buďte opatrní. Levný plast se může při vysokých teplotách roztavit a uvolňovat toxické látky. Nejbezpečnějším materiálem je polypropylen. Kupte si osvětlovací zařízení pouze od důvěryhodných a známých společností, protože bezpečnost dítěte je nade vše..

V chlapeckém pokoji byste neměli kupovat skleněné zařízení s mnoha malými detaily. Udělejte z něj spolehlivé svítidlo s velkými a stabilními detaily. Chlapci častěji hrají aktivně a mohou lustr poškodit – například hrát s míčem.

Pohledy

Všechny lustry jsou rozděleny na stropní a závěsné. Při výběru se řiďte výškou stropů a celkovou plochou místnosti:

  • Pokud je místnost malá, poté vyberte možnost stropního osvětlení. Stropní lustr je vhodnější pro velmi malé děti.
  • S vysokým stropem závěsný lustr bude stačit. Můžete tedy upravit délku a přizpůsobit produkt celkovému prostoru místnosti..

Lustry ve tvaru letadla jsou často poměrně velké. Může to být buď velmi jednoduché dětské letadlo s několika odstíny, nebo složitá verze. Lampy jsou nejčastěji umístěny pod křídly letadla. Není vyloučena možnost umístění žárovek na místo motoru nebo motorů. Přes blatníky lze použít dlouhé diody nebo halogeny.

Pokud je materiálem sklo, věnujte pozornost přítomnosti podsvícení LED. Takový lustr může také sloužit jako noční světlo. Světlo bude tlumené a rozptýlené.

Závěsný lustr ve tvaru letadla může vypadat, jako by se letadlo vznášelo ve vzduchu. Tento efekt lze dosáhnout, pokud je zařízení připevněno ke stropu několika tenkými šňůrami..

Objemový stropní lustr je plně připevněn ke stropu. Nejčastěji je výrobek doplněn o odstíny po obvodu křídel nebo osvětlení pod nimi. Stropní lustr ve tvaru letadla poskytuje střední úroveň osvětlení. Tato úroveň je pro dítě považována za optimální. To stačí na hřiště a rekreační oblast.

Na co si dát pozor při výběru?

Důležitým bodem při výběru stropního lustru je přítomnost manželské postele. Tento okamžik se může zdát bezvýznamný, ale často existují případy, kdy má dítě touhu dostat se k lustru vyrobenému ve formě letadla.

Lustr ve tvaru letadla by měl harmonicky zapadat do dětského pokoje. Pokud není místnost příliš velká, měla by být lampa malá..

Pokud jde o odstín, nechejte se vést ostatními barvami místnosti. Pokud místnost není plná jasných barev, vyberte si lustr ve formě jasného letadla (s několika barvami). Pokud je místnost plná různých odstínů, zkuste najít produkt s minimem barev..

Ideální pro sladění nástěnných svícnů (nebo nočních lamp). To je nezbytné pro rovnoměrné rozložení světla v místnosti, pro vytvoření harmonie v interiéru. V lustru letadla by otevřené lampy měly mít matný povrch. Pomůže chránit oči vašeho dítěte..

Možnosti interiéru

Struktura podobná letadlu pod stropem se může stát jediným dekorativním prvkem místnosti. Lustr umístěný v samém středu místnosti přitáhne veškerou pozornost – zejména pokud je masivní a objemný.

Takové originální modely vypadají dobře v místnostech s modrou, světle modrou, zelenou, bílou, žlutou barvou. Letadlo může být vyrobeno ze dřeva, pokud je ve školce hodně teplých barev nebo dřeva. Výrobek neutrální barvy dobře „uklidní“ interiér a učiní jej zdrženlivějším..

V dětském pokoji velmi často najdete postýlku v podobě letadla. V takovém případě byste do interiéru neměli přidávat stejnou lampu. Dítě téměř jistě rychle omrzí takovým množstvím leteckých motivů. Vyberte si postel nebo lampu.

Zajistěte, aby se o svítidlo snadno staralo. Křídla letadel a různé části na sebe rychle hromadí prach..

Při výběru nejlepšího produktu zvažte nejen svůj názor, ale také přání dítěte. Nezapomeňte, že lampa bude umístěna v jeho pokoji..

Jak vyrobit lustr pro dětský pokoj vlastními rukama, můžete zjistit sledováním videa níže.