Keramické dlaždice od společnosti Uralkeramika jsou vysoce kvalitní obkladové materiály s vynikajícími dekorativními vlastnostmi. Společnost představuje širokou škálu vynikajících sbírek materiálu pro každý vkus..

Zvláštnosti

Kvalita obkladů Uralkeramika splňuje evropské normy. Tuzemský výrobce dává přednost přírodním surovinám šetrným k životnímu prostředí. Výrobky mají vysokou pevnost, odolnost proti chemickému a mechanickému namáhání, vodoodpudivé vlastnosti a mrazuvzdornost. Dlaždice se používá pro obklady v interiéru i exteriéru..

Keramické dlaždice značky dokonale zapadnou do interiéru každé místnosti domácí a komerční povahy. Různé barvy a atraktivní vzory vám umožňují vybrat si variantu pro jakýkoli styl interiéru.

Některé druhy obkladů dokonce napodobují vzácné přírodní dřevěné parkety nebo kamenné povrchy..

Kolekce výrobce se vyznačují jedinečným designem. Jsou schopni zdůraznit jasnou individualitu majitelů, díky čemuž je atmosféra originální a útulná. Dlaždice si také zachovává svůj původní vzhled a vlastnosti po dlouhou dobu, což snižuje náklady na opakované opravy..

Oblíbené kolekce

Adamant

Keramické obklady Adamant jsou novým přírůstkem v sortimentu značky. Je vytvořen ve formátu 40×15. Kolekce je vyrobena v klasických černobílých barvách..

Keramické obklady v této sérii mají hladký povrch s mírným leskem. Pro návrh přední části výrobků byl zvolen originální vzor sítě. Na černobílém pozadí je obraz ve formě trojúhelníků spojených navzájem podobným způsobem jako kaleidoskop.

Povrch je ošetřen stříbrnou glazurou, takže vzhled výrobků mírně připomíná sklo „přilepené“ mrazem. Podobný vzhled mají ohraničení navržená pro zvýraznění okrajů černobílých dlaždic nebo pro jiný design..

Moduly koordinovaných tašek s třídou glazury oděru PEI-III jsou vhodné pro místnosti s nízkým a středním provozem. Dlaždice neabsorbuje vodu a má mrazuvzdorné vlastnosti.

Adriatica

Kolekce Adriatica má zkosené hrany, které dodávají dlaždicím strukturovaný vzhled. Série je vyrobena pomocí vzoru dřevité textury, hlubokých odstínů mořské vody. Námořní téma je doplněno dekorativním designem s bílými oblázky a kresbami zobrazujícími různé mořské atributy.

Vývojáři nahradili dlažbu dříve představenou v řadě Adriatica mrazuvzdornou dlažbou řady Merbau v béžové a hnědé barvě. Díky glazurovému povlaku se čtvrtou třídou oděru jej lze bezpečně používat v místnostech s vysokým provozem.

Akkord

Porcelánové kameniny ze série Akkord jsou k dispozici ve formátu 40×15 a jsou ideální do koupelen, kuchyní a dokonce i prostorných pokojů. Stejně jako řada Adamant je tato kolekce vyrobena v přísných černobílých barvách. Toto barevné schéma se v poslední době stále častěji používá v projektech módního designu..

Reliéfní obklady, tvořený vyčnívajícím vzorem tvrdě tavitelné metalizované glazury, která dodává dlažbě luxusní lesk a leštěný efekt. Černobílá řada je zdobena stříbrným povlakem, díky kterému je design produktů výraznější. Skvěle se doplňují podobně zbarvené bordury se síťovaným vzorem.

Dlaždice kolekce jsou pokryty lazurou se středním oděrem. Je mrazuvzdorný a lze jej použít v místech s nízkým a středním provozem osob..

Amélie

Tato kolekce je prezentována ve třech typech barev: světlé tóny, šedé tóny a také kombinace grafitově šedých a béžových odstínů. V této sérii vývojáři použili zlatý dekor, který pokryl zlacením nejen listy, stonky a střed květů, ale také vyplnil hlavní pozadí třpytivými třpytkami. Okraje jsou také zdobeny zlatými tečkami.

Keramické dlažby z této kolekce mají strukturovaný povrch, vysokou hustotu a odolnost proti vlhkosti. Je ošetřen glazurou se čtvrtým stupněm oděru a je vhodný pro dokončování prostor s vysokým provozem..

Ariana

Tato série se objevila v roce 2017. Vyznačuje se reliéfním povrchem pokrytým glazurou. Kombinace světle béžových tónů s hnědou je doplněna 3D vzorem. Výsledkem je zajímavá hra šerosvitu..

Dekorativní dlaždice jsou zdobeny ornamentem geometrických tvarů s půvabnými vzory. Design vytváří originální vizuální efekt, díky kterému nahlédnete do prolínání linií. Chcete -li vytvořit kompletní interiér, můžete si koupit okraje vyrobené ve stejném stylu..

Dlažba Ariana je mrazuvzdorný materiál. Neabsorbuje vlhkost a je schopen odolat nízkým teplotám. Glazura odpovídá třetí třídě oděru, proto se dlaždice doporučuje používat v místnostech se středním provozem.

Asteria

Tato řada také patří k novým produktům roku 2017. Jeho hlavním rozdílem od ostatních je, že textura tkaniny byla použita při vývoji designu dlaždic. Pomocí speciálních forem se na povrch materiálu nanáší tkané nitě podobné textuře lnu s přesnou přesností..

Matná keramika na stěny v několika verzích. Jedná se o světlé a tmavě béžové tóny, hladké a reliéfní povrchy. Použitý vzor je spojen s patchworkem. Barva, textura a reliéf vizuálně obnovují vzhled prošívané textilie. Stejnou technikou jsou vyrobeny i bordury. Pokud je to žádoucí, mohou být nahrazeny béžovými lištami..

Dlažba Asteria je mrazuvzdorná, má třetí třídu oděru a reliéfní povrch. Je vhodný pouze pro budovy s malým provozem..

Brava

Tato série byla sestavena z různých sbírek napodobujících mramor. S využitím nejnovějších technologií digitálního tisku společnost přesně obnovuje texturu mramoru nejlepších tříd.

Široká škála barev pro podlahové a obkladové dlaždice vede k vytváření jedinečných vzorů a schopnosti personalizovat jednotlivé projekty.

Obklady jsou k dispozici v bílé, krémové, světlé a tmavě hnědé keramice. Dlažbu zdobí vyvýšený reliéf ve starožitném stylu. Květinové vzory dodávají mramorovému vzoru propracovanost. Materiál není ovlivněn nízkými teplotami, má vlastnosti odpuzující nečistoty.

Bella

Keramika této řady se vyznačuje konvexním dekorem obdélníků a samostatných částí kruhů. Při vytváření této řady byla použita metoda strukturálního lisování. Vzor na obkladech stěn proto vytváří okouzlující odrazy světla a povrch má speciální hedvábnou texturu..

Kolekce používá nejběžnější barvy – béžovou a bílou. Zajímavý ornament nasycuje světlé odstíny množstvím polotónů. Glazura dodává povrchu kovový lesk. Stejnou technologií byl vyroben panel, jehož střed zdobí květinová aranžmá..

Dlaždice této řady jsou zakončeny lazurou s třetí třídou oděru. Má také reliéfní strukturu a je mrazuvzdorný. Tato dlažba se používá v místnostech s malým pohybem osob..

Asti

Tato řada má reliéfní strukturu s trojrozměrným 3D efektem. Geometrické tvary jsou doplněny vlnovkami, které pomáhají lámat světlo na lesklém povrchu. Díky tomuto efektu se zvyšuje množství lesku a světelných odrazů na povlaku..

Dlažba je reliéfní a mrazuvzdorná keramika se třetím stupněm oděru glazury. Materiál se používá v místnostech s malým a středním provozem.

V sortimentu společnosti Uralkeramika je více než tucet sbírek porcelánové kameniny pro profesionální obkladače i běžné uživatele. Každý z nich má jedinečný design, dekor, paletu barev a dokonce i tloušťku produktů..

Recenze zákazníků potvrzují vysokou úroveň kvality dlaždic, její pevnost a dlouhou životnost. Obzvláště populární jsou vzorované kolekce a mozaiky značky..

Recenze dlaždice Uralkeramika najdete v následujícím videu.