Při vybavování své ložnice se mnozí snaží najít takovou postel, která by zabírala málo místa a byla by docela pohodlná. Koneckonců, ne všichni lidé mají metry čtvereční, které vám umožňují zakoupit prostorné místo pro dvojité odpočinek.. V tomto případě by nejvíce organickým řešením byla komoda.. Je to takový produkt, který vám pomůže v klidu relaxovat a odpočinout si a přitom ušetřit místo. Zvažte hlavní výhody a vlastnosti takového nábytku.

Vlastnosti a výhody

Na trhu s moderním nábytkem existuje docela řada modelů podobných postelí do ložnic. Z názvu je zřejmé, že místo odpočinku je v takovém nábytku kombinováno s komodou. Zvažme jejich hlavní výhody a vlastnosti:

 • Úspora místa. Toto je pravděpodobně úplně první ukazatel, kterému kupující věnují pozornost, zejména těm, kteří mají malý prostor. Je to taková postel, která pomůže ušetřit vaše metry čtvereční. Budete si moci pohodlně odpočinout na posteli, přičemž bude místo, kam můžete odložit věci a předměty, které jsou pro vás nezbytné a důležité..
 • Pohodlí a pohodlí. Tyto ukazatele jsou důsledkem předchozího bodu. Když odpočíváte v takové posteli, budete cítit jen potěšení a lehkost. Zásuvky a zásuvky komody vám pomohou zorganizovat si věci.
 • Funkčnost. Takový nábytek je pozoruhodný tím, že kombinuje funkce místa na spaní a úložného systému. Toto řešení je nejen originální, ale také praktické..
 • Široký sortiment zboží. Mnoho produktů představuje kreativní možnosti a designová řešení vás příjemně překvapí.
 • Úspora financí. K záchraně takového nábytku pomáhá nejen prostor, ale také vaše úspory. Přeci jen koupíte dva produkty najednou v jednom. K složení věcí a ložního prádla nebudete muset kupovat šatní skříň. Nyní budete mít vše na dosah ruky.
 • Stylová možnost. Každá komoda je trendovou a stylovou variantou, kterou lze úspěšně vybrat do vašeho pokoje. Současně nezapomeňte, že nábytek by měl být v souladu s obecným konceptem místnosti. Věnujte pozornost také odstínům. Vyberte si takové nábytkové tóny, které vám přinesou pouze pozitivní přístup..
 • Dostupnost. Výrobky můžete zakoupit v každém obchodě s nábytkem. Současně dávejte přednost pouze spolehlivým společnostem a před nákupem si nezapomeňte zboží sami zkontrolovat.

Pohledy

Pokud se rozhodnete vybrat komodu na postel, měli byste podrobně zvážit jejich typy, abyste si vybrali nejvhodnější možnost:

 • Děti. Pokud je v bytě dítě, objeví se podle toho hromada nových věcí. Jedná se o plenky, plenky a další věci, které může dítě kdykoli potřebovat. Rodiče zároveň začínají přemýšlet o tom, kam lze všechny věci optimálně umístit. V tomto případě bude dětská postýlka pohodlná a pohodlná pro použití, která kombinuje funkce místa na spaní a komody. Délka lůžka je obvykle 120 centimetrů a šířka 60 centimetrů. Když znáte tyto parametry, můžete si snadno vzít postýlku a matraci. Moderní návrháři nabízejí různé inkarnace takových modelů: od klasických po kreativní a kudrnaté. Může to být komoda na postel ve formě vlaku nebo s vašimi oblíbenými kreslenými postavičkami.. Takový nábytek pomůže vytvořit pozitivní náladu u vašeho dítěte..

Stojí za zmínku, že samotný design nábytku je jeden celek. Ve spodní části je zároveň zásuvka. Desku stolu lze použít jako přebalovací pult, zatímco dítě se ještě nenaučilo převalovat se přes sebe.

 • Pro dvě děti. Tato možnost bude optimální pro ložnici, ve které potřebujete ubytovat několik dětí. Ne všechny apartmány jsou prostorné. Rodiny často žijí v omezených oblastech. V tomto případě bude pro noční ubytování nejlepší volbou komoda. Přes den lze takový nábytek skladovat složený. Nebude zasahovat do pohybu. Během spánku se produkt přemění na plné postele. Výrobek bude pohodlný jak pro hosty, tak pro děti s počasím. Ve spodní části produktu jsou prostorné zásuvky, do kterých můžete uložit potřebné věci.

 • Podkrovní postel. Tato možnost je také běžná na trhu s nábytkem. Produkt zabírá málo místa a zároveň je docela funkční. Existují možnosti nejen s komodou, ale také se stolem pro třídy. Do zásuvek můžete dát všechny potřebné věci. Po schodech bude možné vylézt na postel.

 • Pro teenagery. Takové modely se liší od dětských možností pouze velikostí fasád, odstínů. Obvykle je postel dlouhá 190-200 centimetrů a široká 80 centimetrů..

 • Skládací. Takový nábytek může také ušetřit místo ve vašem pokoji. Ve složeném stavu může být obtížné pochopit, že toto je místo na spaní. Navenek bude takový nábytek pouze komoda. Současně, aby se matrace při skládání postele nepohybovala, je připevněna speciálními popruhy..

 • Lůžko. Tento model bude pohodlný pro několik dětí. Funkční zásuvky lze použít k odkládání ložního prádla, ale i dalších věcí a předmětů. Tento design zabere ve školce málo místa. Tím ušetříte místo..

Jak vybrat tu správnou?

Není žádným tajemstvím, že nábytek pro dospělé a děti musí v první řadě splňovat bezpečnostní pravidla. Stojí za to pečlivě přistupovat k výběru produktů, kde budete odpočívat vy nebo vaše děti. Nakupujte zboží pouze v důvěryhodných obchodech. Můžete se tedy ušetřit nákupu nekvalitního produktu..

Ujistěte se, že sami vyhodnotíte, jak silná je struktura. Můžete si zkusit lehnout. Pokud se cítíte pohodlně, pak vám tento model bude vyhovovat. Podívejte se také na kvalitu materiálů, z nichž je postel vyrobena, zda se dá snadno přeměnit.

Při výběru produktu byste měli předem předvídat jeho rozměry.. Rozhodněte také o umístění postele. To vám pomůže najít správný model. Pokud zvolíte strukturu, která je příliš objemná, zabere vám veškerý volný prostor v místnosti. Na druhou stranu by nábytek neměl být příliš jednoduchý. Poličky a zásuvky jsou nezbytností k uložení potřebných věcí. Právě díky správné organizaci prostoru v dětské ložnici si tam můžete dát věci do pořádku..

Při výběru modelu pro dítě by mělo být vzato v úvahu také jeho pohlaví.. Například pro školáky by měly být upřednostňovány modely transformátorů s posezením. Postarejte se o velký počet polic, kam si mladá fashionistka odloží oblečení. Měli byste zvolit jemné tóny nábytku – béžové, broskvové odstíny budou stačit. Pokud je to postel pro chlapce, pak je lepší zůstat na modré, zelené a šedé barvě..

Zajímavá řešení v interiérovém designu

Úspěšné uspořádání komody v ložnici je polovina úspěchu ve stylovém provedení místnosti. Je nutné promyslet všechny malé detaily, které vám i vašemu dítěti pomohou ponořit se do atmosféry klidu a pohodlí. Například k vytvoření kreativního interiéru pro dětskou ložnici můžete použít několik jasných doplňků. Budou vyniknout na pozadí klidných tónů místnosti. Může to být jasný polštář, přehoz s postavami vaší oblíbené karikatury, atraktivní stojací lampa.

Zvláštní pozornost by měla být věnována osvětlení místnosti. Správně organizované osvětlení pracovní plochy vám pomůže studovat bez rozptylování. Na zeď můžete umístit lampu, na noční stolek umístit stolní lampu. Pomůže to vašemu dítěti číst před spaním..

Konzultovat s dítětem nebude nadbytečné. Je to dítě, které vám řekne, jak nejlépe vybavit pokoj, aby bylo pohodlné a útulné. Zkuste najít kompromis a dojít ke společnému řešení.

Recenze

Mezi mnoha recenzemi lze poznamenat ty, které kladně hodnotí komodu postele pro ložnici. Uvažují o různých modelech, dospělých i dětí.. Kupující milují, že tento druh nábytku je docela funkční. Kombinuje funkce místa na spaní a komody, kam můžete uložit všechny potřebné věci..

Pomáhá nábytku a šetří místo. Budete mít možnost optimálně uspořádat své metry čtvereční. To platí zejména pro malé byty. Můžete také zakoupit podobné komody pro několik dětí. Bude to nejen pohodlné, ale také zajímavé pro samotné kluky..

Široký sortiment zboží nenechává lhostejným žádného rodiče. Můžete si vybrat model, který vám vyhovuje stylem, barvou a designem. Vše ale bude záviset na tom, kolik jste ochotni za produkt utratit. Ačkoli kupující také zaznamenávají značné úspory, protože tento nábytek kombinuje jak místo k odpočinku, tak prostornou komodu s mnoha přihrádkami.

Zkoumali jsme vlastnosti a výhody postele s komodou do ložnice. Nyní si můžete vybrat možnost, která je pro váš pokoj správná. Nakupujte produkty pouze v důvěryhodných obchodech.

Přehled tohoto modelu postele, jeho vlastností a charakteristik naleznete níže.