Křesla AeroCool

Počítačové hry zpravidla trvají dlouho. Několik hodinové sedění před obrazovkou může vést k bolestem krku a zad. Aby se tomu vyhnuli, doporučujeme vášnivým hráčům pořídit si speciální herní židle, které minimalizují nepříjemné důsledky prodloužených virtuálních bitev..

Co to je??

Tchajwanská společnost AeroCool je na trhu výpočetní techniky známější pro výrobu prefabrikátů, jako jsou pouzdra, napájecí zdroje, ovládací panely a další. Letos se ale společnost rozhodla rozšířit svůj sortiment a potěšila hráče originálními modely herních židlí..

Jejich velkolepá křesla nejen výrazně zvýší pohodlí, ale stanou se také vynikajícím prvkem interiéru. Jsou klasifikováni jako profesionální a mají odpovídající vlastnosti. Každý ze tří nových modelů si zaslouží zvláštní pozornost. Můžete si vybrat konkrétní instanci, která se stane skutečným trůnem pro vášnivého počítačového vědce na základě jejich vlastností.

Přehled modelu

AC80C

Tento model počítačové židle upoutá svým stylovým designem. Navenek připomíná sedadlo v autě díky boční podpoře, opěrce hlavy a speciálnímu výřezu v oblasti krku. Opěrka hlavy je ozdobena jejich firemním logem, které je velmi kvalitní a úhledně vyšívané. Zadní strana je obalena karbonovými vlákny na zádech.

Materiál područek – plast. Ale díky přítomnosti měkkých podložek nahoře je vhodné se o ně opřít. Jako všechny modely počítačových židlí má také páku, která upravuje výšku sedáku. Je umístěn pod židlí na pravé straně. Kromě výšky lze nastavit i úhel sklonu až o 18 stupňů..

Samotný rám a příčník jsou kovové, ale ten je navíc zakryt plastovým pouzdrem. Tyto materiály zajišťují, že židle bude spolehlivá a dlouho vydrží. Kolečka jsou vyrobena z plastu se speciálními nylonovými podložkami pro tichý pohyb po podlaze.

Sedák a opěradlo jsou vyplněny pěnovým materiálem. Mezi jeho výhody patří vysoká přilnavost k rámu a schopnost dlouhodobě udržovat tvar. Tento model je určen pro uživatele nepřesahující 2 metry a vážící maximálně 120 kg.

AC120

Mezi hlavní vlastnosti hráčské židle AC120 patří loketní opěrka a bederní polštář. Jsou nastavitelné pro konkrétní osobu, aby bylo dosaženo maximálního pohodlí.

Opěrka hlavy je také odnímatelná a lze ji umístit pod hlavu jako polštář na spaní.

Tento model vypadá jako závodní židle. Má dokonce výrazné závodní pruhy. Lze jej zakoupit v různých barvách. K dispozici jsou černé, červené a modré možnosti. Jako materiál čalounění se používá ekokůže. Ani v horku se po dlouhých hodinách na této židli tělo nepotí..

Krátké područky se někomu zpočátku nemusí zdát příliš pohodlné. Ale velmi rychle si na ně zvyknou a jejich výhody jsou zaznamenány. Na této židli se područky pohybují nahoru a dolů. Také se otáčejí v různých směrech. To vám umožní přizpůsobit židli individuálním charakteristikám stavby těla..

Obrovskou výhodou tohoto modelu je, že má funkci sklopení zad do vodorovné polohy. Po dlouhých hodinách práce nebo hraní si můžete odpočinout a lehnout, aniž byste se přesunuli na jiné místo. Konstrukce židle usnadňuje práci bez obav o její stabilitu. Polohu můžete změnit pomocí speciální páky. Velmi podobný mechanismus je v autosedačkách..

Polyuretanová kolečka nepoškrábou podlahu. U tohoto modelu si ani majitelé laminátových podlah nemusí dělat starosti s každým pohybem židle. Zatímco běžná plastová kolečka zanechávají na většině podlah viditelnou stopu.

Křeslo AeroCool AC120 vypadá velmi působivě. Opěradlo a odnímatelný polštář zdobí vyšívané logo společnosti. Ocelový rám zajišťuje vysokou konstrukční spolehlivost. Díky své robustnosti a poutavému designu je skvělou volbou pro milovníky krásného a odolného nábytku..

AC220

Tento model také patří do kategorie profesionálních herních židlí. Židle má ergonomický tvar s boční oporou zad a beder. Sklon vysokého opěradla je snadno nastavitelný a záda a krk jsou podepřeny speciálními polštáři.

Model je k dispozici v šesti různých barevných variantách. Můžete je vidět ve specializovaných obchodech nebo v oficiálních internetových obchodech. Existují jak prosté možnosti, tak příklady s kontrastními úpravami. Cena křesel AeroCool je ve srovnání s ostatními zástupci této kategorie poměrně dostupná..

AC220 se dodává nesmontovaný. Sbírat to sami je poměrně snadné. V průměru vše trvá zhruba hodinu. Výsledkem je model s poměrně agresivním závodním designem inspirovaným sportovními autosedačkami..

Větší křeslo než možnost výkonné kanceláře.

Přední sedadlo je čalouněno náhražkou kůže s úhledným prošíváním. Tento materiál je prodyšný a neroztahuje se. Malé praskliny se na něm neobjevují. Je důležité si uvědomit, že také není cítit nepříjemný syntetický zápach..

Hlavní rozdíl mezi AC220 a AC120 je materiál loketní opěrky. Na rozdíl od plastových područek v předchozí verzi jsou v této židli vyrobeny z polymeru s matným plastovým rámem. Díky tomu jsou příjemnější na dotek..

Pavouk a pět válečků jsou vyrobeny z nylonu, na rozdíl od polyuretanu v AC120. Příčný nosník se také vyznačuje přítomností dalších výztužných žeber. A na jeho paprscích jsou speciální barevné vložky, které nejen zdobí židli, ale také fungují jako opěrka nohou a nedovolují vymazání povrchu.

Sedadlo lze výškově nastavit. K dispozici je také funkce změny sklonu opěradla ze vzpřímené polohy do polohy vleže. Područky lze také otáčet a nastavovat.

Recenze

Řada křesel AeroCool si bezpochyby zaslouží pozornost hráčů a počítačových profesionálů, kteří si cení pohodlí. Navzdory skutečnosti, že modely jsou relativně nové, na webu již najdete mnoho pozitivních recenzí..

Všichni uživatelé poznamenávají, že tyto herní židle jsou mnohem pohodlnější než kancelářské. Díky své skvělé funkčnosti lze každý model přizpůsobit individuálním vlastnostem sedící osoby..

Židlům se právem říká herní trůny. Každý model přitahuje pozornost svým výrazným vzhledem. Všechny židle jsou vybaveny podrobnou uživatelskou příručkou, takže podle recenzí není jejich montáž náročná..

Herní židle AeroCool je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlí za dostupnou cenu. Jakmile na něj usednete, už se nikdy nebudete chtít vrátit ke standardním kancelářským modelům..

Přehled herního křesla od AeroCool najdete v následujícím videu.