Špičkové mrazničky

Špičkovou mrazničku najdete u všech hlavních výrobců kuchyňských spotřebičů.

11 fotografií

Tento model má mnoho výhod. Nemusíte se neustále ohýbat, abyste dostali balíček knedlíků nebo kostek ledu na koktejl. V takových zařízeních se teplotní režim na policích postupně mění v závislosti na úrovni. Ve spodní zásuvce na zeleninu jsou tedy dosaženy optimální podmínky a vždy je jasné, na kterou polici je lepší konkrétní produkt dát..

9 fotografií

Výrobci

Nezávazně navrhuje model MD 14. Lednička funguje téměř potichu. Lze to připsat ekonomické variantě, cena nepřesahuje 15 tisíc rublů. Toto zařízení je kompaktní nejen pro rodinný rozpočet, ale také pro kuchyňský prostor. Snadno se vejde do malé místnosti a nezabere mnoho místa. Šířka je 60 cm, výška – 145 cm, hloubka – 67 cm.

Toto je dokonalé řešení pro mladou rodinu. Moderní kompresor zajistí tichý provoz s hlučností 39 dB. Tato vlastnost je zvláště důležitá pro malé byty s tenkými stěnami. Jako ve většině zařízení, i zde se používá odkapávací systém pro odmrazování chladicí komory, který usnadňuje práci hostitelce, šetří její čas a úsilí. Teplotu lze snadno nastavit pomocí mechanického spínače.

Tento model dokáže zmrazit 2 kg jídla denně. Objem mrazicího prostoru je 51 litrů, chladicí prostor – 194 litrů. Uvnitř je zabudována žárovka. Na dveřích jsou 3 police a v samotné lednici 4 skleněné police. Toto zařízení spotřebuje 401 kWh za rok..

Široké modely

S mrazákem nahoře najdete v obchodech úzké i široké modely. Lednička Hitachi R-VG542 PU3 GBK vhodné pro ty, kteří nemají problémy s metry čtverečními, ale musí nakupovat a skladovat spoustu produktů. Dvouprostorový model je nahoře vybaven mrazákem s užitečným objemem 117 litrů. Prostor chladničky pojme až 333 litrů. Obě komory jsou vybaveny praktickým systémem automatického odmrazování.

Tento model není levný a oproti levnějším zařízením má řadu výhod a výhod..

Čtyři police v chladničce jsou vyrobeny ze skla. Osvětlení je plně LED. K dispozici je kontejner pro skladování zeleniny a ovoce. Kapacita mrazničky je 8 kilogramů denně.

Pro čerstvé ryby a maso existuje zóna čerstvosti – oddělené oddělení s optimální teplotou a vlhkostí pro dlouhodobé zachování kvality produktů. Zóna čerstvosti je také ideální pro zeleninu, zeleninu a ovoce..

Vnější část chladničky je vybavena displejem a je elektronicky ovládaná. Třída spotřeby energie je vysoká – A ++. Spotřeba světla nepřesáhne 266 kW za rok. Rozměry: výška – 183,5 cm, šířka – 71,5 cm, hloubka – 77 cm.

Speciální funkce:

  • generátor ledu;
  • super zmrazení;
  • přechlazení;
  • filtr, který zabraňuje vzniku a šíření pachů;
  • antibakteriální povlak;
  • chladicí systém s vícesměrnými proudy vzduchu.

Kupující doporučují

Lednička Pozis MIR-244-1 Ruby má docela dostupnou cenu. Kupující si zároveň všimnou jeho nepochybných výhod. Za relativně málo peněz můžete získat vysoce kvalitní a spolehlivé vybavení. Recenze na tento model kladou důraz zejména na tichý chod zařízení. Vzhled výrobku je úhledný a prezentovatelný, příjemný pro oči a vypadá lakonicky v interiéru kuchyně.

Tato chladnička dokáže splnit očekávání, která jsou na ni kladena. Nepochybnou výhodou je domácí výroba a mraznička je umístěna jako obvykle nahoře. Na dveře je použito vysoce kvalitní těsnění.

Navzdory své malé velikosti má velkou kapacitu a zamrzá vysokou kvalitou. A díky své malé velikosti zabírá v kuchyni málo místa, navíc můžete pro větší pohodlí bezpečně umístit mikrovlnnou troubu.

Dvoukomorové zařízení má odkapávací systém pro odmrazování chladicí části. Mrazák bude muset být uvolněn z ledu ručně. Ovládání v této technice je elektromechanické. Podle lidských standardů má tato chladnička průměrnou výšku, její výška je 168,4 centimetrů, šířka je 60,2 cm, hloubka je 61,5 cm. Celkový objem je 290 litrů, z toho chladicí komora zabírá 230 litrů.

Uvnitř je žárovka a tři skleněné police, olejnička a držák na vejce; je zde mrazicí přihrádka. Můžete zmrazit až 3 kilogramy jídla denně. Pokud jde o spotřebu světla, tento model není příliš ekonomický, třída spotřeby energie je B, to znamená, že je to 416 kW za rok.

Jednou z funkcí jsou vratné dveře. Autonomní chladírna je 9 hodin.

Účinné chlazení

Aby potraviny zůstaly déle čerstvé a zdravé, je nutné rovnoměrně chladit celý vnitřek chladničky včetně dveřních polic. V modelu MR-FR62G-HS-R od společnosti Mitsubishi speciální systém vám umožňuje dosáhnout požadovaného výsledku. Cirkulující studený vzduch proniká do nejhůře přístupných oblastí a efektivně udržuje teplotu na požadované úrovni. Dveřní police lze nastavit podle výšky a velikosti produktů, čímž se ušetří místo uvnitř. Chladicí police jsou vyrobeny z tvrzeného skla a vydrží 100 kilogramů; lze je také přesouvat a jednoduše prát.

Dvoudveřové zařízení od Mitsubishi má objem 560 litrů a snadno pojme vše, co potřebujete pro velkou rodinu. Tento model nevyžaduje odmrazování, systém udělá vše sám. Ekonomická energetická třída – A. Výška chladničky – 177,7 cm, šířka – 75,2 cm, hloubka – 75,6 cm.