Německé kuchyňské baterie dlouhodobě dobývají tuzemský trh sanitární keramiky. Výrobky z Německa byly vždy proslulé kvalitou a spolehlivostí a tento výrobek není výjimkou..

Výhody

Kuchyňský faucet má dvě hlavní funkce:

  1. zásobovací voda;
  2. regulovat její teplotu.

Nebudete trpět poklesem tlaku, kohoutky to maximálně vyrovnají.

Zapomeňte na to, jaké to je pálit si ruce. Dokonale regulují teplotu.

Kromě toho má tento výrobek vynikající vzhled. Můžete si je vybrat do jakéhokoli interiéru od retro stylu po moderní a technologický hi-tech.

Pohledy

Kuchyňské baterie, včetně německých, mají tři typy otevírání:

  1. dvouventilový;
  2. jednopákové;
  3. smyslové.

Dvouventilové směšovače mají dvě jehňata a přívod studené a teplé vody se provádí samostatně.

Jednopákové mají jeden knoflíkový spínač, který reguluje tlak přívodu vody i její teplotu. Kohoutky jednou rukou jsou velmi výhodné, zejména pro kuchyň, protože i když máte ruce plné nádobí, můžete otevřít přívod vody. Ale to není příliš vhodné pro pokoje zařízené ve venkovském, provensálském nebo klasickém stylu..

Senzory nemají ruční spínače. Mají infračervený senzor a zapínají vodu, když si dáte ruce pod kohoutek. Teplota vody se předem nastavuje speciální pákou. Je namontován buď na samotný faucet, nebo na umyvadlo.

Výtok

Mají také různé tvary trysek..

Jeřáb může být nízký, vysoký, různých geometrických tvarů, včetně těch s ostrými rohy.

V poslední době jsou velmi oblíbené chrliče s výsuvnou sprchou. Mohou vám snadno pomoci naplnit velké nádoby vodou, umýt měkké bobule, aniž byste je poškodili. Tyto typy baterií jsou velmi vhodné pro dřezy s několika mísami..

Je dobré, když má váš kuchyňský faucet další funkce, a němečtí výrobci s tím počítali. Mnoho společností je vyrábí například vybavených vodním filtrem, který vám umožní dostat na výstupu nejčistší filtrovanou vodu, užitečnou pro vaše tělo. Výtok těchto mixérů má další vestavěnou hadici, která dodává pitnou vodu.

Materiály

Němci na výrobu jeřábů používají obrovské množství všech druhů materiálů..

  • Mosaz nebo chrom. Nejčastěji se používá k výrobě míchaček. Jsou vyrobeny z tohoto materiálu, jsou trvanlivé, prakticky nepodléhají rozkladu a jsou levné. Mají chromování nebo niklování a jsou také matné nebo vyrobené z bronzu. Povlak je odolný, nebude se odlupovat po mnoho let.

  • Keramika, žula, umělý kámen. Mosazné faucety jsou často dekorativní, ale někdy jsou faucety vyrobeny výhradně z těchto materiálů. Tento typ mixéru nezanechává mastné stopy na rukou, ale jsou velmi křehké. Ideální pro dřez vyrobený ze stejných materiálů. Jejich cena je mnohem vyšší než u běžné mosazi.

Design

Vzhled jeřábů z Německa je vynikající. Lze je vybrat pro jakoukoli kuchyň vyrobenou v interiérech od klasiky po minimalismus.

Ale v první řadě je třeba si uvědomit, že kohoutek musí být v dokonalé harmonii s umyvadlem. Není nutné například vybírat bronzovou míchačku pro nerezový dřez..

Rovněž stojí za to věnovat pozornost stylistickému řešení kuchyně jako celku..

Pro místnost v klasickém stylu je perfektní bronzový faucet se dvěma ventily. Dodá stylu eleganci a propracovanost..

Pro high-tech jsou vhodné geometrické tvary faucetů s jasnými liniemi a pravými úhly. Páková baterie nebo dotyk je zde nenahraditelnou možností.

Ve skandinávském stylu bude skvěle vypadat bílá míchačka na kámen v barvě dřezu.

Tvar dřezu má také vliv na vzhled faucetu. U kulatého dřezu je lepší zvolit zaoblený výtok. Pro čtverec je vhodnější držák ve tvaru L nebo U.

Hlavní výrobci

Německou řadu kuchyňských faucetů představuje velký výběr výrobců.

Franke – výrobky z chromu, ale existují i ​​modely míchaček kamene. Jsou vysoce kvalitní a trvanlivé, ale podle recenzí je v případě poruchy nelze opravit. Výhodou této společnosti je skutečnost, že obrovská škála modelů vám pomůže najít přesně takový jeřáb, jaký jste chtěli..

Blanco Je to velmi drahá značka. Zde najdete jedinečně navržené mixéry, které budou ozdobou interiéru vaší kuchyně..

Ideální standard představuje mixér Ceradon. Stojí to podle německých cen velmi levně a vydrží mnoho let..

Výběrem německého faucetu do kuchyně dáváte přednost kvalitě a jedinečnému designu. A vysoká cena se více než vyplatí za dlouhé, nepřerušované roky provozu těchto jeřábů..