Ve stylistickém designu moderních pokojů se stalo populární používat spíše odvážný design. A to se týká především kuchyně, místa, kde trávíme většinu svého volného času. Kdysi se od chladniček očekávala pouze bezpečnost produktů a na moderní modely je kladeno mnohem více požadavků. A to není jen multifunkčnost, ale také designové řešení, protože s dobře zvoleným modelem, který se vejde do celkového interiéru kuchyně, se dá proměnit a mít mnohem atraktivnější vzhled..

7 fotografií

Designové vlastnosti

Poté, co se rozhodli pro design kuchyňského pokoje v černých barvách, jsou nejprve určeni s jeho hlavními prvky. V kuchyni je samozřejmě nejvýraznější částí lednice. Potřebuje hodně prostoru a obecně – kuchyň bez tohoto zařízení – a už vůbec ne kuchyň. Jednotky tradiční bílé barvy, které zdobí kuchyně již dlouhou dobu, dnes již nejsou tak relevantní a stále častěji se černé chladničky stávají volbou moderních kupujících.

Na jedné straně je taková barva pro kuchyňský prostor exotická a na druhé straně je v něm velkým přízvukem. Taková paleta tohoto nezbytného kuchyňského vybavení má své přednosti, ale je nutné ji umět správně vybrat..

K nákupu takové černé jednotky do vaší kuchyně samozřejmě musíte mít odvahu. Jedná se o poměrně stylový spotřebič, který vypadá velmi přísně a vyváženě a bude vypadat vhodně, pouze pokud je kuchyň vyrobena v moderním stylu.. Navíc v tomto případě nezáleží na barvě kuchyňské soupravy a stěn kuchyně. Na pozadí jiného stylu se černá lednička ukáže jako nevhodná a něco cizího..

7 fotografií

Je v pořádku, pokud je pro návrh kuchyně zvolena světelná stupnice – jako nezávislý přízvuk se na ní objeví černá jednotka. Můžete si také koupit mikrovlnnou troubu nebo například televizi jako její podporu ve stejné barvě. Pokud se tak nestane, pak může být stylový černý krasavec mezi bělostí kuchyně v roli „ošklivého káčátka“. Vynikající volbou může být kombinace černé jednotky s deskou stejné barvy, se stoličkami nebo s fasádou kuchyňských skříněk. Velmi stylově bude vypadat také kuchyně, kde bude nejen lednička nejtmavšího tónu, ale také podlaha. Může to být jednobarevný povlak nebo například černobílý vzor..

Odrůdy

Řešení stínování není téma, o kterém by se v tomto případě dalo spekulovat. A přesto je výběr těchto jednotek prezentován v široké škále, takže každý kupující si vybere model, který vyhovuje jeho potřebám. Výrobci domácích spotřebičů vyrábějí černé chladničky s jednou, dvěma a třemi komorami. Mají různé designy, velikosti a ceny. Cena je ovlivněna charakteristikami zařízení a jeho funkčností, ale většinou jsou černé lednice střední a vysokou cenovou kategorií a nejdražší modely jsou nestandardní.

Standardně jsou černé dvoukomorové chladničky k dispozici téměř od všech výrobců. Tento model je považován za nejvšestrannější a vhodný pro každého, dokonce i malou kuchyň. Rozdíl může být pouze ve výšce a mraznička ve standardních jednotkách je umístěna hlavně ve spodní části.

Pokud máte velkou kuchyň, bude to nejvhodnější pro Vedle sebe – model celkové chladničky, vzhledově velmi podobný skříni. Další luxusní výrobky – jednotky s více dveřmi.

Pokud je v kanceláři potřeba lednička, bude v ní malá černá jednotka vypadat docela prestižně. Takové zařízení o velikosti nočního stolku se stane nepostradatelným v místnosti s omezeným prostorem a tam, kde je třeba potraviny ukládat málo a zřídka..

Pro dům, kde je zvykem pořádat večírky nebo recepce každou chvíli, může být skvělým nákupem lednice v podobě vinotéky, vyrobená v černé barvě. A pokud je současně stacionární jednotka v podobném barevném schématu, pak takový duet bude schopen dokonale vyzdobit vaši kuchyni..

O nevýhodách

Černé domácí spotřebiče se dnes vyrábějí v obrovské rozmanitosti. Nebude těžké samostatně shromáždit vše potřebné pro kuchyň a sestavit interiér k překvapení svých přátel tak, jak se vám to líbí. Koneckonců, kvůli černé barvě se vaše technika nebude lišit od jiných nákladů nebo funkcí..

Teprve teď bude mít jednu nevýhodu – o černé povrchy se budete muset starat o něco častěji, protože prach na něm bude znatelnější rychleji a otisky prstů zůstanou, takže v tomto smyslu bude matný povrch nejlepší volbou.

8 fotografií

Výrobci

Téměř každý výrobce chladniček má dnes alespoň jeden černý model, ale má.

Daewoo

Jedna z těchto společností, která má mnoho takových modelů – Daewoo. Jednotky této ochranné známky jsou mezi spotřebiteli velmi oblíbené. Černé chladničky Daewoo mají atraktivní vzhled a dobrou funkčnost. Disponují moderním technologickým vybavením, jsou schopni plnit zadané úkoly a dosahovat vynikajících výsledků. Navíc skutečnost, že funkčnost zařízení je vysoká, vůbec neznamená jejich vysoké náklady. Je to snadné vidět při pohledu na ceny modelů tohoto výrobce. Ceny podobných produktů jiných značek jsou vyšší než u produktů Daewoo, které jsou cíleny na zákazníky se středními příjmy. Freon se v černých jednotkách Daewoo nepoužívá, což má vliv na ekologičnost produktu a ohled na životní prostředí..

Recenze nejlepších modelů značky Daewoo pomůže při výběru.

Elektronika RNV3310GCHB

Jedná se o jednotku v černém tónu se dvěma přihrádkami, dveře jsou znovu zavěšeny. Odmrazování chladicího prostoru probíhá po kapkách. Mraznička je umístěna ve spodní části, rozmrazuje se podle technologie NoFrost. K dispozici je indikátor teploty. Patří do třídy energetické účinnosti A +, elektronicky řízené. Prostor chladničky má objem 245 litrů. Chladicí prostor má funkci superchlazení. Mraznička má objem 92 litrů. Jednotka patří do volně stojící kategorie. Existuje indikace otevřených dveří. Chladnička váží 69 kilogramů a má rozměry 60 * 190 * 67 cm. Cena je 13 170 rublů.

FN 15B2B

Jedná se o černou jednotku z volně stojící kategorie s ručním odmrazováním v chladicím prostoru. Odkazuje na energetickou třídu A +, jedna kamera. Ruční odmrazování mrazničky. Chladnička má objem 118 litrů, mraznička je umístěna nahoře. Jednotka je typu lednice s mrazničkou. Šířka – 50 cm, výška – 88 cm, hloubka – 55 cm, hmotnost – 26 kg. Stojí 12 176 rublů.

FN-15B2B fn-15b2b

Černá lednice s horním mrazákem. Odkazuje na typ chladničky s mrazákem. Patří do třídy A + z hlediska spotřeby energie a do volně stojící kategorie. Rozmrazte mrazničku ručně. Chladicí komora o objemu 118 litrů. Má jednu kameru, váží 26 kg, rozměry: 50 * 88 * 55 cm. Jednotka stojí 12 310 rublů.

Snaige

Jedná se o další známou značku, která vyrábí černé lednice. Jedná se o jednotky, které se vyznačují moderní montáží a splněním všech požadavků, které platí pro dnešní technologie. V prodeji je široká škála těchto zařízení. Všechny modely se liší designem, velikostí a vybavením. Značka se zabývá výrobou černých ledniček s jednou i dvěma komorami. Každý kupující si může vybrat. Stylové černé modely chladniček Snaige mají vynikající technické vlastnosti a zajišťují zařízením bezchybný výkon jejich hlavních funkcí.

Recenze nejlepších modelů černých ledniček od Snaige.

RF36SM-S10021 / 0831Z185-SNBX

Tento produkt známé značky lze zakoupit od 350 do 400 USD. Jednotka navenek vypadá celkem originálně, má dvě komory, dveře lze převážit na levé nebo pravé straně. Objem chladicí komory je 321 litrů. Rozměry výrobku jsou 60 * 62 * 194,5 cm. Je zde jeden kompresor, spotřeba energie podle třídy A +, během provozu nevydává hluk větší než 41 dB. Objem mrazničky je 88 litrů. Může pracovat v režimu super mrazení, dokáže zmrazit 12 kg jídla denně.

Snaige 117

Model vyrobený v 90. letech minulého století. Nyní se již nevyrábí, ale je možné jej zakoupit vstupem na sekundární trh. Zařízení se skládá ze dvou komor, na výšku – 1,45 m, do hloubky a na šířku – 60 cm. Mraznička se skládá ze dvou částí umístěných ve spodní části. Tři police v chladicím prostoru lze výškově nastavit. Chladnička se odmrazuje automaticky.

RF31SM-S1CI21

Recenze na tuto černou ledničku od značky Snaige jsou v drtivé většině pozitivní. Model je pravítko Ledová logika, mrazák dole. Užitečný objem je 191 litrů, je mechanicky ovládán, vnitřní jednotky jsou osvětleny typem LED. Mraznička se skládá ze čtyř přihrádek a v chladničce jsou 4 police a 2 nádoby na zeleninu a ovoce. Velikost chladničky je 176 * 60 * 62 cm. Pokud vypnete elektřinu, chlad vydrží dalších 20 hodin. Existuje možnost nouzového zmrazení ve formě rychlého mrazicího boxu, teplotu lze nastavit od nuly do plus osm v chladicí komoře a od -18 ° C do -24 ° C v mrazáku. Náklady na takový model jsou asi 300 dolarů. Zákazníci milují design chladničky, snadné otevírání dveří a dobrou montáž.

Černé lednice vyrábí téměř všichni přední výrobci, vypadají stylově a elegantně, a proto se stále častěji objevují v interiérech kuchyní.