Kuchyně je důležitou součástí každého bytu, proto k ní musíte přistupovat zodpovědně k výběru nábytku. Mnoho výrobců nabízí své výrobky, které se liší materiálem, cenou a konstrukčním řešením. Tento článek poskytuje hodnocení nejlepších značek, které zaujímají čestné místo na ruském trhu..

Mezi kuchyňským nábytkem, na kterém se podílejí ruští i zahraniční výrobci, se vytváří silná konkurence. Aby se každý zákazník mohl sám rozhodnout, od které společnosti si nábytek objedná, musíte se seznámit se značkami a jejich výhodami..

12 fotografií

Itálie

Každá žena v domácnosti sní o italské kuchyni. Továrna na nábytek „Verona“ je známá po celém světě díky vysoké kvalitě přírodních materiálů, jedinečným designovým nápadům a nejnovějším technologiím ve výrobě.

Ti, kteří si vybírají kuchyně od tohoto výrobce, si všímají pohodlí a praktičnosti nábytku, nápadné krásy a vysoké kvality materiálů. Designéři společnosti dokázali vytvářet výrobky, které potěší jejich majitele po mnoho let..

Nevýhodou značky jsou vysoké náklady, které jsou odůvodněny opravdu vysokou kvalitou a stylovým designem..

11 fotografií

Rusko

Nejslavnější domácí společností pro výrobu kuchyňských souprav je továrna na nábytek “Maria”. Tato značka již více než 15 let dodává vysoce kvalitní kuchyně do mnoha obchodů pro každý vkus. „Maria“ má spoustu pozitivních ohlasů od zákazníků, kteří mají rádi kvalitu výrobků, design a široký výběr nábytku.

Výrobce při výrobě využívá moderní technologie, poskytuje pětiletou záruku a každoročně vydává nové modely, čímž si získává stále více fanoušků..

Další ruská společnost na výrobu kuchyňského nábytku Uyut představuje svým spotřebitelům vysoce kvalitní výrobky. Výrobní náklady jsou plně odůvodněny deklarovanou úrovní. Při objednávání nábytku této značky každý zákazník bude vědět, že zaplatil za každý centimetr výjimečné kvality a dostane ho..

Mnoho obchodů po celém Rusku nabízí kuchyně tohoto výrobce, které aktivně nakupují zákazníci z různých segmentů populace. Přísná kritéria při výběru materiálů, zodpovědný přístup při výběru partnerů a výrobců doplňků, tkanin dělají z této společnosti to nejlepší ve svém oboru..

Nábytkářská firma „Annons“ je velká společnost se širokou sítí prodejců po celém Rusku. Značka je známá od roku 1999 a nabízí elitní skříňový nábytek do kuchyně. Výrobce vyrábí výrobky na zakázku a své kolekce neustále aktualizuje. Výrobky společnosti jsou ideální pro ty, kteří mají rádi evropskou kvalitu a zajímavý design..

Sortiment zahrnuje nábytek v následujících stylech: klasický, minimalismus, moderní, hi-tech, country, provence, avantgardní. Fanoušci japonského, italského a anglického stylu najdou pro sebe zajímavé možnosti. Široký sortiment vám umožňuje vybrat si produkt pro jakýkoli interiér.

Vedoucí postavení mezi výrobci kuchyňského nábytku zaujímá také společnost „100 kuchyní“. Zde si zákazníci mohou objednat výrobky na míru nebo zakoupit hotová sluchátka. Existuje široká škála kuchyní v klasickém i moderním stylu, najdete zde výrobky z masivního dřeva, MDF, spolu se vším potřebným příslušenstvím..

Výrobce zaručuje vysokou kvalitu použitých materiálů, originální a odvážné nápady a také atraktivní cenu. Takový nábytek ocení ti, kteří milují exkluzivitu a sní o vytvoření kuchyně podle vlastního návrhu..

Továrna na nábytek „Bravo“ nabízí svým zákazníkům bezvadné kuchyně za nízkou cenu. Výrobky mají moderní design a dobrou kvalitu. Rozšířila se „pražská“ kuchyně od firmy „Bravo“, která je vyráběna ve dvoubarevných tónech: Wenge a Premium. Takový nábytek se díky modulárnímu designu může dokonce hodit do „Chruščova“.

Samostatně stojí za to zdůraznit společnost “Zetta” mezi ruskými výrobci. Tato společnost nabízí nejvyšší kvalitu, široký sortiment se zajímavým designem a hlavně záruka na výrobek je 12 let. Vzácný ruský výrobce je připraven soutěžit s touto značkou.

Zodpovědný přístup k výrobě, moderní evropské vybavení a řízení výroby v každé fázi činí z tohoto nábytku to nejlepší ve svém oboru. Při výběru nábytku ze „Zetty“ získáte zaručeně originální kuchyňský nábytek z vysoce kvalitních materiálů.

Továrna New Kitchens při své práci používá buk, kaštan, třešeň, akácii. Poptávka je také po výrobcích z dubu, olše a třešní. Výrobce používá ve výrobním procesu moderní technologie a originální designové nápady. Kupující si všímají širokého sortimentu, mezi nimiž si můžete vyzvednout jedinečnou náhlavní soupravu.

Ruská společnost “Můj nábytek” získala pozitivní recenze. Široký výběr barev a tvarů pomáhá vybrat si sadu do každé kuchyně. Aktivně se rozvíjí také firma „Classic Furniture“, která prodává své výrobky po celém Rusku..

Výrobce založil svoji továrnu před 19 lety ve městě Petrohrad a neustále se zlepšuje. Všichni kupující, kteří si koupili kuchyně od této společnosti, si všimli vysoké úrovně služeb a dobré kvality materiálu. Proto si tato společnost zaslouží být v žebříčku nejlepších výrobců kuchyňského nábytku..

Pokud si chcete koupit levnou kuchyň, která by měla reprezentativní vzhled, měli byste se seznámit se sortimentem od společnosti Via. Výrobce nabízí dostupné ceny spolu s originálním designem. Ani jeden host nebude schopen uhádnout, kolik vás takový atraktivní a zajímavý kuchyňský nábytek stál..

Ukrajina

Na území Ukrajiny a zemí SNS získala společnost “Mebel-Service” slávu. Tyto kuchyně dokážou svou kvalitou, funkčností, lakonicismem a atraktivními cenami překvapit každého. Výrobce prohlašuje, že hlavním cílem pro něj je vyhovět potřebám každého klienta s nejnižšími cenami..

Modulární kuchyňský nábytek se vejde nejen do velké místnosti, ale také do malé místnosti. Četné skříňky a zásuvky a kvalitní vybavení vám pomohou umístit vše, co potřebujete, a skrýt to před zvědavými pohledy.

Bělorusko

Největším výrobcem kuchyňského nábytku je ZOV. Značka je na trhu s nábytkem více než 13 let a má ve svém oboru rozsáhlé zkušenosti. Továrna se vyznačuje svou spolehlivostí, kreativními nápady, vysokými standardy ve výrobě produktů a efektivitou..

Proč výrobce zaručuje vysokou kvalitu:

 • vysokotlaký plast rakouské výroby se používá jako obkladový materiál na pracovní desku spolu s konci od společnosti Dolken;
 • rámy jsou vyrobeny z materiálů od společnosti Egger. Tento výrobce je považován za světového lídra ve výrobě laminovaných dřevotřískových desek;
 • výroba přední části probíhá na italském vybavení;
 • zvedací a výsuvné mechanismy jsou vyráběny pomocí německého kování.

Recenze

Četné recenze zákazníků hovoří o výše uvedených výrobcích, kteří si všimli pozitivních vlastností zakoupeného kuchyňského nábytku. Pokud se dotkneme komentářů týkajících se značky Zetta, mnoho zákazníků si všimne následujících bodů:

 • vysoká kvalita sestavení;
 • originální design;
 • praktičnost, snadná péče;
 • záruční doba 12 let.

Někteří kupující tyto výrobky komentují slovy: „zásadní krása“, protože tyto výrobky potěší oči každého člověka.

Kuchyně “Maria” jsou zákazníky aktivně diskutovány, společnost je vždy vyslyšena a aktivně inzerována. Zde jsou vlastnosti, které kupující chválí:

 • široký výběr;
 • dobrá kvalita;
 • originální design, schopnost vybrat správnou možnost i pro kupujícího, s nejjemnějším vkusem;
 • přijatelná cena.

Běloruská společnost „Call“ je popisována jako továrna nabízející vysoce kvalitní kuchyňský nábytek za dostupnou cenu. Kupující zaznamenávají odolnost proti vlhkosti, tepelnou odolnost výrobků, vysokou úroveň kvality, širokou škálu možností, mezi nimiž si můžete vybrat možnost, kterou potřebujete pro svůj interiér.

Ve svých recenzích a „Verona“ není horší. Zákazníci se zaměřují na vynikající kvalitu provedení, vybavení, úžasný design a atraktivní cenové rozpětí. Nezaměňujte italského výrobce s domácí společností “Verona Plus”, jedná se o dvě různé značky.

Pokud plánujete výběr kuchyňského nábytku, rozhodněte se především o interiéru, ve kterém je kuchyň navržena, stejně jako o barevném schématu a jeho schopnostech. Poté můžete studovat katalogy známých výrobců, kteří jsou na trhu s nábytkem již dlouhou dobu a získali status spolehlivých společností..

9 fotografií