Většina majitelů venkovských domů by ráda prodloužila svůj pobyt ve svých zahradách na delší dobu, ale brzy na jaře a pozdě na podzim se zima stává citlivější a chtějí alespoň trochu tepla..

Krby z cihel a kachlových obkladů v úctyhodných domech někdy ohromí svou velikostí, stylem a krásou. Ale pokud jsou opravdu použity, pak téměř všechny otevřené krby mají kouřovou horní část vchodu. To znamená, že kouř často proniká do místnosti a ztěžuje užívání si tepla, klidu a pohody..

Pro majitele vlastních domů, kteří chtějí mít krásný, bezpečný a multifunkční zdroj tepla a pohodlí, se navrhuje instalace krbových kamen Yenisei.

Skupina META vyrábí krbová kamna z komponentů dovážených z evropských podniků. Všechny součásti jsou kontrolovány z hlediska souladu s evropskými průmyslovými normami a ruskými předpisy. Neustálá a hluboká kontrola v každé fázi výroby výrazně zlepšila kvalitu výrobků. Z řady modelů krbových kamen lze vyčlenit krbová kamna Yenisei META.

Obecné zařízení

Tělo krbových kamen je svařeno z kotlové oceli, má dvě stěny, mezi nimiž jsou vytvořeny dutiny. Pracovní tekutinou, která přenáší teplo, je vzduch v těchto dutinách. Zahřeje se od vnitřní stěny a zhasne. Kromě toho existují kanály pro foukání skla a přívod vzduchu do topeniště..

Intenzita spalování je regulována trakční funkcí. Při minimálním tahu může jedna dávka paliva vystačit na 8 hodin hoření, s maximálním otevřením až 3 hodiny. Palivem je dřevo, hnědé uhlí, brikety. Musíte vybrat ty odrůdy, kde je méně pryskyřice, aby se saze nehromadily na stěnách topeniště a komína.

Dveře topeniště mají sklokeramické sklo, které odolává teplotám až 750 stupňů C. a utěsněny šňůrou ze skleněných vláken. Ohniště je vyloženo šamotovými dlaždicemi. Tělo je pokryto krásnou žáruvzdornou barvou.

8 fotografií

Výška krbových kamen Yenisei je 945 mm, šířka 820 mm, průměr komína je 150 mm. Instalace komína ve dvou verzích, do horní a dolní části kamen. Výrobce pracuje na vylepšení designu a zlepšení ekonomických vlastností výrobku..

Při instalaci krbových kamen Yenisei a dalších požárně nebezpečných předmětů je třeba dodržovat všechna bezpečnostní pravidla. Vše je podrobně popsáno v návodu k instalaci, prvním spuštění a dalším provozu krbových kamen.

Meta krbová kamna s kamny

Výrobci krbových kamen vzali v úvahu přání mnoha letních obyvatel a vyvinuli kamna s kamny se dvěma vestavěnými hořáky, na kterých ženy v domácnosti mohou vařit nebo ohřívat jídlo. Taková kamna mohou být umístěna v obývacím pokoji, čímž se získá nejen zdroj tepla, ale také malý kuchyňský kout. V tomto rohu budou také umístěny doplňky pro krbová kamna, umělecky navržené a nezbytné pro údržbu krbu. A poker, naběračka, štětec a koš na palivové dříví dodají místnosti zevnějšek..

9 fotografií

Některé vlastnosti

Sporák – krb Yenisei při správném provozu vyvíjí výkon až 11 kW a poskytuje účinnost až 70%. To stačí k pokrytí 2–3 místností teplem, asi 100 metrů čtverečních. metrů čtverečních.Je třeba si uvědomit, že při vstupu do komína může teplota kouře a vzduchu dosáhnout 400 ° C..

Při nákupu krbových kamen Yenisei jsou přiloženy pokyny k instalaci, první zapálení a další provoz výrobku. Zvláštní pozornost by měla být věnována požární a environmentální bezpečnosti..

9 fotografií

Při výběru typu paliva je lepší zůstat na suchém palivovém dříví z břízy, jasanu, vyhýbat se pryskyřičnatým jehličnanům. Je lepší nepoužívat uhlí, ale můžete použít hnědé uhlí, které, i když zanechává spoustu popela, nepoškodí pec kvůli vysoké teplotě, jako v případě spalování uhlí.

Recenze

Většina lidí, kteří používají nainstalovaná krbová kamna Yenisei Meta, zaznamenává dobrý a poměrně rychlý přenos tepla, vzhled a provoz topeniště. Popelník je vhodně umístěn, což umožňuje udržovat čistotu kolem krbových kamen. Dobrý design dveří s obrazovkou.

Někteří zákazníci poznamenali, že museli dlouho hledat režim foukání na sklo obrazovky, dokud nezajistili, aby obrazovka zůstala dlouhou dobu čistá. Jiní poznamenali, že krbová kamna s kamny nejsou dostatečně bezpečná při vaření a ohřívání jídla..