Hansgrohe je německý výrobce, jehož sortiment je zákazníkům znám již desítky let. Během své existence značka potvrdila pozitivní image a získala si důvěru mnoha uživatelů po celém světě. Společnost Hansgrohe je známá nejen jako technologický inovátor, ale také jako společnost, které záleží na ochraně přírodních zdrojů..

Zvláštnosti

Hlavním rysem baterií Hansgrohe je, že se dodávají v široké škále produktů. Pro kupující proto není obtížné vybrat si model vhodného designu. Kromě toho bude jakýkoli vybraný model vysoce kvalitní..

Němci jsou známí svou pedantností, výrobky značky odpovídají národnímu charakteru, který se vyznačuje:

 • stručnost;
 • ziskovost;
 • trvanlivost.
 • pohodlí.

Společnost Hansgrohe je první, kdo zavádí technologické novinky. Společnost je považována za průkopníka na trhu.

Zvažte výhody firemních mixérů.

 • Intuitivní spínače vody. Tlačítko se nazývá Vybrat. Ovládání tlačítkem je pohodlnější než obvykle. Zásobování vodou je nenáročné a časově náročné. Jakmile byl považován za inovativní vývoj, byl vynalezen specialisty z německé společnosti.
 • Samonastavovací páky CoolStart. Díky nim směšovače nezávisle regulují přívod vody. Pokud je páka instalována centrálně, zablokuje se tím aktivace průtokového zařízení. Uživatel má k dispozici pouze studenou vodu, ale tato funkce šetří energii. Teplá voda je okamžitě přístupná otočením páčky na jednu stranu. Otočení jeřábu opačným směrem je z důvodu nainstalovaného blokátoru nemožné.
 • Nasycení vody kyslíkem pomocí technologie AirPower, EcoSmart. Inovace může výrazně snížit spotřebu. Nižší spotřeba zdrojů nijak neovlivňuje snížení komfortu pobytu ve sprše. Méně utrácení vede k úsporám nákladů, což je zvláště patrné při přijímání účtů za energie. Uživatelé hlásí snížení spotřeby zdrojů až o 60 procent. Kvalita použití přitom zůstává na nejvyšší komfortní úrovni..

Modely Hansgrohe jsou oblíbené v samotném Německu díky své vysoké nákladové efektivitě. Normy spotřeby vody v Německu jsou 10–12 litrů za minutu. Německé míchačky vykazují průtok až 5 litrů za minutu.

Protože se specialisté společnosti starají nejen o ekonomiku, ale také o pohodlí, přišli s řadou sprchových produktů s několika režimy ovládání a větším průměrem. Mezi nevýhody zařízení patří vysoké ceny, obtížné opravy konstrukcí. Nevýhody konkrétních modelů však budou podrobněji popsány níže..

Mnoho řad modelů se liší funkčností. Například výška hubice se nastavuje zvednutím a spuštěním hubice páky. Kromě toho, pokud existuje potřeba dodávky vody, musíte ji shromáždit do nádoby, pak lze kohoutek zvednout. Při mytí rukou lze úroveň vodovodního kohoutku snížit do nejnižší možné polohy. Podívejme se blíže na oblíbené typy míchaček německého výrobce.

Pohledy

Výrobce nabízí zákazníkům výběr individuálního stylistického designu pro koupelnu nebo sprchu. Například zařízení Logis, Focus, Metris, Puravida, Axor jsou obzvláště populární. Zařízení se vyznačují různými druhy ovládání, tvarem výtoku. Systémy mohou být ventilového typu, senzorového typu, vybavené jednou nebo dvěma páčkami.

Zařízení řady “Avangard” se vyznačují zvláštní elegancí.. Spotřebiče v této kolekci ztělesňují koncept interiérového designu. Výrobek lze přizpůsobit, namontovat na umyvadlo, bidet, sprchu nebo vanu.

Můžete si také vybrat několik produktů ze stejné řady spotřebičů, které budou harmonicky zapadat do celkového prostoru koupelny..

Spotřebiče navržené ve stylu Avangard vydávají:

 • vynikající funkčnost v kombinaci s příslušným minimalismem;
 • pohodlí při používání díky nejnovějším technologiím;
 • nákladově efektivní díky energeticky úsporným funkcím a individuálním funkcím.

Vodovodní baterie řady PuraVida se vyznačují zajímavým designem a vysoce kvalitními komponenty. Tato zařízení jsou považována za speciální, protože se vyznačují propracovanou funkčností. Výrobky jsou pevné, a proto jsou žádoucí tam, kde jsou oceňovány neobvyklé věci..

Díky rozmanitosti barev a chromované oceli budou vypadat harmonicky v každé koupelně nebo kuchyni. Nápadná krása forem nijak neubírá na pohodlí používání..

Faucety řady Modern se vyznačují moderním designem, stejně jako módní vyrobitelnost. Pohodlí při používání produktů je poměrně vysoké. Protože je instalace spotřebičů skrytá, nezaberou drahocenný prostor v koupelně ani v kuchyni.

Řada Modern zahrnuje řadu produktů, takže si můžete vybrat zařízení s nejvhodnějším typem montáže. Například Metris jsou zařízení stojící na podlaze nebo na stěnu. Talis jsou uživatelsky přívětivé produkty s tlačítky. Kohoutky modelů mohou být dlouhé nebo krátké. Řada obsahuje zařízení s otočným výtokem.

Produkty řady Focus se vyznačují kvalitní funkčností. Vzhled zařízení je docela originální, mnoho modelů je vestavěných.

Modely řady Logis jsou ideální pro uživatelsky přívětivé použití. Navzdory obvyklému klasickému designu obsahuje řada elegantně vypadající modely a také moderní vestavěné spotřebiče ve sprchových koutech.

Řada Classic zahrnuje spotřebiče pro vany, sprchy, umyvadla, umyvadla. Produkty ztělesňují tradici v kombinaci s kvalitním zpracováním. Faucety kombinují hygienický komfort s inovativními technologiemi, jako jsou termostatické baterie. Spolu s termostatem jsou směšovače vybaveny systémem EcoSmart.

Řada Classic zahrnuje Metropol pro blesk a modernu, Metris, který vyzařuje klasický luxus a bohatství, Talis E pro kvalitní materiály..

Způsoby instalace

Instalace produktů může být vestavěná, vestavěná, skrytá, stojící na podlaze, do zdi, na umyvadlo nebo na vanu. Protože jsou výrobky výrobce klasifikovány jako drahé, je lepší svěřit jejich instalaci zkušeným odborníkům. V důsledku nesprávné vlastní instalace dochází nejčastěji k deformaci a rychlému rozpadu produktů.

Zvláště stojí za zvážení instalace produktů skrytého typu.. Tyto modely jsou speciálně vybaveny moderními stavebnicemi od výrobce iBox universal. Systém byl poprvé uveden na trh v roce 2001.

Jedná se o jediný univerzální produkt, který lze přiřadit k jakýmkoli vnějším částem. Výrobek je standardem pro ostatní výrobce. Všestranný panel s řadou funkcí.

Pro kolekci Axor dodává výrobce speciálně podomítkové díly kolekce sprch.

Vzhledem k tomu, že součásti produktů jsou individuální, může být problematické najít na trhu některé typy náhradních dílů. Také při instalaci produktů je třeba mít na paměti, že kazety mixéru nelze opravit. Tyto komponenty jsou drahé za cenu srovnatelnou s cenou nových mixérů..

Vnitřní struktura produktů se liší v závislosti na typu instalace. Proto i s opravnou sadou po ruce stojí za to se blíže podívat na studii mixéru požadovaného typu. Pečlivá studie zařízení pomůže určit příčiny poruch..

Důvodem jsou například:

 • neuspokojivá kvalita;
 • použití komponent nevhodného vzorku;
 • špinavá voda v potrubí;
 • vysoký obsah železa ve vodě.

Zvažte nejlepší způsoby instalace, například externí zařízení budou ve většině případů optimální.

Skryté možnosti jsou atraktivní, ale obvykle dražší.. Skryté systémy jsou vhodné do malých prostor.

Pokud je tento typ instalace plánován, stojí za to předem zajistit dokončení, pod kterým bude možné odstranit všechny neatraktivní části instalatérských zařízení. Přes všechny potíže spojené s instalací mají výrobky této značky obrovský počet fanoušků..

Recenze

Recenze spotřebitelů na produkty Hansgrohe jsou vesměs pozitivní. To hovoří o spolehlivosti a odolnosti zařízení. Správně namontované systémy od německého výrobce skutečně fungují bez poruch po celá desetiletí.

Případy záručních oprav jsou vzácné a záruční doba výrobce je dlouhá – od 3 do 5 let, v závislosti na složitosti zařízení. Uživatelé často zaznamenávají jednoduchou instalaci a také schopnost zařízení rozebrat a opravit. Oprava některých typů produktů je díky univerzálnosti zařízení opravdu snadná.

Současně jsou některé náhradní díly na zařízení drahé a některé části náhradních dílů se rychle opotřebovávají. Instalovaný produkt budete muset rozebrat kvůli nekvalitní vodě.

V komentářích k negativním recenzím na zařízení proto odborníci často doporučují instalovat filtry na čištění vody přímo na vstupu do systému..

Tato akce pomáhá prodloužit životnost takových částí směšovače, jako jsou trysky, provzdušňovače, olejová těsnění atd.. Rychlá oprava také není k dispozici kvůli nedostatku značkových komponent. Musí být objednány z výroby a čekat dostatečně dlouho.

Uvádíme hodnocení míchaček německého výrobce s ohledem na pozitivní vlastnosti popsané spotřebiteli.

Řada Focus je hodnocena kladně, protože:

 • dobré vybavení;
 • vynikající provzdušňovač;
 • kvalitní kazeta;
 • plynulé otáčení páky o 360 stupňů.

Mezi nedostatky je třeba poznamenat, že je nutné zakoupit adaptéry a krátké podvodní hadice, které nejsou součástí soupravy. V tomto případě nelze dodávanou soupravu ze zařízení odpojit..

Model Ecostat se vyznačuje takovými výhodami, jako jsou:

 • zajímavý vzhled;
 • pohodlí.

Z nedostatků nepracuje vestavěný termostat příliš hladce..

Řadu Talis hodnotí uživatelé jako krásnou a pohodlnou. Mezi nevýhody patří znečištění výrobků. Někteří uživatelé zaznamenávají hluk kazety nainstalované uvnitř mixéru.

Rada

Prodejci obchodů často doporučují výrobky německé značky. Při výběru však není nutné zcela spoléhat na názor poradců, protože to není nejúčinnější způsob.

Profesionálové doporučují vyhodnotit vzhled produktů. Na povrchu zařízení by například neměly být vidět škrábance a jiné vady. Barva nátěru musí být jednotná.

Pokud jsou při výběru významným ukazatelem vlastnosti oceli, volte výrobky těžší.

Pokud výrobek obsahuje pohyblivé části, měl by být jejich pohyb plynulý a tichý. Pokud k pohybu dílů dochází silou, je to známka špatné kvality součástí výrobku..

Zkontrolujte provzdušňovač v mixéru. Německá značka na této části nešetří, je metalická. Pokud je uvnitř výrobku plastový provzdušňovač nebo tenká mosaz, je to s největší pravděpodobností falešný.

Pečlivě zhodnoťte také stav pružné vložky. Německý výrobce jej dodává kompletní se svými zařízeními..

Vnitřní závit hadic musí být kovový. Pokud je to plast, pak jste také falešní..

   Při výběru stojí za zvážení, že typ konstrukce (páka, ventil na fotobuňkách) má malý vliv na ekonomiku spotřeby, pokud zařízení neposkytují speciální funkce, například speciální typ kazet. Při výběru zařízení je však třeba mít na paměti, že čím více funkcí má, tím vyšší je pravděpodobnost selhání dílů..

   Přehled faucetů Hansgrohe a skrytá instalace v dalším videu.