Japonské faucety do koupelny a kuchyně jsou mezi domácími zákazníky oblíbené díky svému neobvyklému ultramodernímu designu. Nejoblíbenější značkou japonské sanitární keramiky je značka Omoikiri. Její sortiment zahrnuje kvalitní mixéry, které uspokojí nejen praktické, ale i estetické požadavky jejich majitele..

Zvláštnosti

Společnost Omoikiri založil podnikatel Kano Miura v roce 1980 v Japonsku. Rychle se stala populární díky odvážnému a neobvyklému designu svých produktů, který představil inovativní řešení v sortimentu sanitárních výrobků a v mnoha ohledech překonal konkurenty svými nápady..

V současné době si značka udržuje měřítko pro zahraniční trhy a pokračuje ve zlepšování svých produktů. Ve spolupráci s velkými distributory představuje výrobce svým zákazníkům nejen sortiment krásných moderních modelů, ale zároveň vysoce kvalitní výrobky, které budou svému majiteli sloužit více než deset let..

Výrobky této společnosti by měly být věnovány pozornost těm domácím kupujícím, kteří hledají nejen mixér jako pohodlnou věc určenou pro každodenní plnění svého hlavního úkolu, ale také účinný dotek high-tech interiéru domu..

Japonský výrobce Omoikiri pečlivě zkoumá požadavky zahraničních kupujících, ztělesňující ty nejjasnější a neobyčejnější nápady, které vám umožní pohodlně ovládat model, ale zároveň bez snížení jeho vnějších vlastností. Ne nadarmo název značky z japonštiny znamená „odhodlání“, protože její sortiment ukazuje výjimečnou smělost designů.

Výhody a nevýhody

Samotná společnost se staví jako high-tech výrobce sanitárních výrobků, který věnuje zvláštní pozornost potřebám svých zákazníků a snaží se vyrábět výrobky nejvyšší kvality..

S ohledem na toto a recenze zákazníků můžeme zdůraznit hlavní výhody produktů značky Omoikiri..

  • Estetika. Designéři společně s inženýry značky posouvají hranice a představují klientům neobvyklé modely faucetů, které ztělesňují takové kvality, jako je elegance a modernost..
  • Šetrnost k životnímu prostředí. Všechny materiály jsou šetrné k životnímu prostředí, bezpečné a nereagují s žádnými chemikáliemi.
  • Kvalitní. Specialisté ve všech fázích výroby modelu provádějí všechny potřebné testy, aby vyloučili vady a šarži produktů nízké kvality.
  • Trvanlivost. Odolné materiály odolné proti vlhkosti vám umožňují používat výrobek po dlouhou dobu bez poškození jeho vzhledu a vnitřního mechanismu.
  • Záruka. Společnost poskytuje záruku na úspěšný provoz svých produktů po dobu 10 až 20 let.

Nevýhody řady Omoikiri zahrnují vysoké ceny za hygienické výrobky. Mixéry mohou mít cenovku přes 20 tisíc rublů. Mnoho domácích kupujících si takové výrobky nemůže dovolit. Vysoce kvalitní a spokojení zákazníci však zajišťují, že vysoká cena je spravedlivou cenou za tak kvalitní a krásný produkt..

Recenze populárních modelů

Sortiment japonského výrobce Omoikiri zahrnuje koupelnové a kuchyňské baterie s rukojetí se dvěma držadly, jednou pákou nebo ventily, podle preferencí klienta. Instalatérské výrobky lze zakoupit jako sadu nebo samostatně. Sortiment ale obsahuje i další příslušenství, které mnohým hospodyňkám výrazně zjednoduší život..

Tato řada představuje velkou sbírku faucetů, mezi nimiž jsou některé modely velmi oblíbené.

Nagano BL

Faucet je vyroben z mosazi a je vhodný jak do kuchyně, tak do koupelny. Vysoký výtok – 294 mm. Poskytuje na výběr velké množství barevných řešení, mezi nimiž si můžete vybrat nejen barvu, ale i texturu faucetu – hladký, vlnitý, matný. Kohoutek má dva vývody vody, z nichž jeden je konfigurován pro filtrovanou vodu, a dvě páky.

Akita

Standardní kuchyňská linka se zakřiveným faucetem. Materiálem výrobku je nerezová ocel. Má dvě držadla ve formě páky. K dispozici je samostatný výstup pro filtrovanou vodu. Výška hubice je 401 mm. Jeřáb je otočný, snadno s ním umyjete i velké kuchyňské náčiní.

Yatomi BN-R

Nejmodernější model, který přitahuje pozornost flexibilním klepnutím. Je snadné jej otočit jakýmkoli směrem, aby se nezbytná věc důkladně opláchla. Je pozoruhodné, že koncept tohoto mixéru vyvinul ruský student Akademie umění a průmyslu pojmenovaný po V.I. A. L. Stieglitz. Tento model je nejoblíbenější pro kuchyň. Výška trysky je 200 mm. Tělo je vyrobeno z mosazi, držák je vyroben z kovu. Páka s jednou pákou.

Hotaru-CH-BE

Svou strukturou připomíná model ze série Nagano a má také celou řadu možností. Osloví ty, kteří chtějí nejen zdůraznit interiér místnosti, ale také přidat individualitu. Kombinace mixéru dvoubarevná z mosazi s keramickou kartuší. Rukojeť je vyrobena ve formě páky a má konfiguraci pro filtrovanou vodu.

Pro ty, kteří hledají tradičnější kousek, který ve svém interiéru navozuje pařížskou atmosféru, doporučujeme vyzkoušet linky Amagasaki, Tokigawa, Tottori a Okinawa..

Sortiment obsahuje mnoho dalších zajímavých modelů. Pomocí mixéru od společnosti Omoikiri je snadné zdůraznit modernost interiéru a dodat mu chuť.

Přehled faucetů Omoikiri, kolekce PURE LIFE, najdete v následujícím videu.