Postel pro tři děti

Velká rodina je na jedné straně velmi nádherná, ale na druhé straně obtížná. Je velmi obtížné najít postel pro tři děti žijící ve stejné místnosti. Každé dítě potřebuje nejen samostatné místo na spaní, ale také pracovní prostor. Pokud mají děti stísněné životní podmínky, negativně to ovlivní jejich emoční stav. Proto je velmi důležité vybrat postele pro tři děti s přihlédnutím k vlastnostem každého dítěte..

Typy postelí

Postupem času se výroba dětského nábytku zlepšila, a tak modelů dětských postelí pro děti přibývá. V designu se také objevuje jen více designových řešení, takže si můžete vybrat postel i pro to nejvybíravější dítě.

Všechny modely dětských postelí jsou rozděleny do několika kategorií..

Typ konstrukce

V této kategorii existují dva typy postelí: samostatné modely a kombinované (pro dvě, tři a dokonce čtyři děti).

Každý velmi dobře ví, co je to dětská postel, protože má nejjednodušší design a v některých detailech a designu se liší od podobných modelů. Pokud jde o kombinované struktury, existuje mnoho nuancí..

Pokud se chystáte koupit postele do malé místnosti, ve které žijí tři děti, pak vám bude plně vyhovovat multifunkční postel, která harmonicky spojuje tři lůžka. Existuje spousta možností pro takové návrhy.

Mezi nejvýznamnější příklady postelí pro tři děti patří:

 • Spací konstrukce pro tři děti, vyzdobená v klasickém stylu, vyrobená z odolného a bezpečného dřeva. Má tři lůžka kombinovaná se skladovacími a studijními plochami (boxy a stoly). Navzdory masivnosti lze konstrukci umístit do malé místnosti, která nemusí být kvůli multifunkčnosti postele doplněna dalším nábytkem.

 • Světlý dřevěný model vyrobený v zajímavém a kompaktním designu. Kromě míst na spaní má postel úložné boxy, krásně zahalené pod žebříkem a poličku na drobnosti nad druhou vrstvou postele..

Věková omezení

Pro děti, které vyrostly z kolébky, vyrábějí výrobci širokou škálu jasných modelů. NSdětské postele jsou mnohem větší než modely pro batolata a častěji mají diskrétní design.

 • Světlý a bezpečný model pro tři děti. Místa na spaní se nacházejí v nízké výšce.

 • Tříúrovňový model pro teenagery, zdobený v klasickém stylu, velmi ekonomický a pohodlný.

Výrobní materiál

Dětské postýlky jsou vyrobeny z odolných a bezpečných materiálů. U dětských postýlek se při výrobě obvykle používá dřevo: borovice, bříza, buk, dub. Dospívající postele mají nejčastěji kovový rám..

Funkčnost a pohlaví

Existují modely pro chlapce a dívky a tyto a další možnosti jsou vyráběny jak v klasickém omezeném designu, tak v jasném stylu. Pro dívky se stále více vyrábějí krásné multifunkční postele ve formě hradu nebo domu, zdobené jasnými kresbami z karikatur a pohádek. Pro kluky se vyrábějí neméně zajímavé modely, v podobě aut a něčeho podobného.

Podle jejich funkčnosti jsou dětské postýlky pro tři rozděleny na:

 • Patrové postele. Jsou velmi praktické jak v umístění, tak v provozu. Často jsou tyto modely vybaveny dalšími úložnými boxy a pracovišti pro děti..

 • Rozkládací postele. Velmi jednoduché a ekonomické modely. Obvykle jsou vyráběny v klasickém stylu, protože tyto postele často kupují mateřské školy..

 • Postel – pohovka. Zajímavý model, který kombinuje jak klasickou postel, tak oblíbenou měkkou pohovku všech. Model na této fotografii je navržen jako patrová postel s klasickou podkrovní postelí v patře a pohovkou v přízemí. Vhodná pro dvě i tři děti, protože rozložená sedačka má dostatek místa.

Možnosti dětských postelí jsou velmi zajímavé a praktické, protože kromě masivních transformačních postelí a víceúrovňových modelů existují kompaktní postele se skládacími mechanismy.

Ideální řešení pro malou místnost

Každý rodič se třemi dospělými dětmi často přemýšlel o tom, jak umístit místa na spaní pro všechny do jedné malé místnosti. Výrobci a designéři pracovali na stejném úkolu mnoho let, aby skončili s optimální a praktickou možností..

Zde jsou některé možnosti designu dětského pokoje pro tři děti:

 • Velmi světlý a zajímavý design pro pokoj pro tři dospívající chlapce s palandou s výsuvnými mechanismy. Tento design zabírá relativně málo místa a je vybaven všemi druhy zásuvek, polic a skříněk. Díky tomuto designu můžete vybavit malou místnost, aniž byste ji zaplnili, volně stojícími postelemi a masivními šatníky..

 • Vysouvací palanda pro tři chlapce. Model má dřevěný rám, je vymalován v klidných barvách a nemá žádné ostré rohy. Velmi kompaktní a praktický model, protože každé lůžko je umístěno nad sebou. Kromě toho je model doplněn žebříkem ze skříně a poličkou na drobné předměty nebo knihy uvnitř konstrukce..

Při nákupu postele pro tři zvažte nejen její multitasking, ale také další požadavky, které jsou velmi důležité:

 • Bezpečnostní. Materiál postelí musí být nealergenní. Všechny povrchy konstrukcí musí být ošetřeny protipožárními prostředky..
 • Síla. Všechny děti mají různé postavy, takže postel by měla být stejně pohodlná pro každé dítě. Děti často usínají navzájem, proto je velmi důležité předem vědět, jakou váhu dítě podepře. Totéž platí pro schody.

Výběr postele pro dítě je vždy plný mnoha nuancí. Rodiče stojí před nelehkým úkolem získat co nejkvalitnější, kompaktní a zároveň krásný model. Pokud jde o zařizování školky pro tři děti, problém se výrazně zvyšuje, kromě toho je zde také finanční problém. Tři postele jsou mnohem dražší než jedno. Pro řešení všech těchto problémů vyvinuli designéři širokou škálu kombinovaných modelů pro tři nebo více dětí. Rodiče prostě musí přijít do obchodu a uskutečnit nákup.