Dětská židle Kid-Fix

Jakýkoli nábytek v dětském pokoji musí splňovat velké množství požadavků. Nábytek by měl být bezpečný, ekologický, pohodlný a bohatý na funkce. V opačném případě může dítě při hraní u stolu, kreslení nebo domácích úkolů pociťovat nepohodlí nebo bolest v krku a zádech. To v budoucnu vede k vážnému onemocnění, proto je nutné sledovat nábytek v dětském pokoji..

Zvláštnosti

Stejný nábytek, jako jsou stoly a židle, nelze použít, když tělo roste. Výška by měla záviset na výšce dítěte, na délce trupu a nohou. Je extrémně nerentabilní kupovat každý rok nové stoly a židle, protože dítě roste, ale také není možné nekupovat nový nábytek. Ideální možností by bylo nábytek, který se přizpůsobí růstu dítěte. Židle Kid-Fix může sloužit jako jedna z možností židlí, které mohou měnit svoji výšku. Kid-Fix je ruská společnost na výrobu dětského nábytku. Společnost vyrábí židle s variabilní výškou sedadla pro dítě. Společnost poskytuje na své produkty 7letou záruku; mnoho továren na nábytek si nemůže dovolit takové záruční doby.

Zvláštností této dětské židle je, že je určen pro děti od 6 měsíců do 15-17 let, po koupi takové židle pro vaše dítě téměř okamžitě po narození můžete na deset let a půl zapomenout na nákup nového nábytku. Mají také dvojitá záda, aby udržely držení těla dítěte v jakémkoli věku. Také opěradlo je přizpůsobeno správným křivkám páteře, které poskytuje oporu zádům při práci u stolu. Tyto židle jsou vyrobeny z přírodního dřeva, které splňuje všechny možné ekologické normy. Výrobky nemohou u dětí způsobovat alergie. Dřevo má také vyšší pevnost než jiné materiály pro výrobu nábytku..

Židle Kid-Fix nevrčí, neviklají ani se neviklají. Často se takové příznaky objevují v běžném nábytku při dlouhodobém používání. Vzhledem k konstrukčním vlastnostem Kid-Fix se jim to nestává..

Výrobní materiály

Židle jsou vyrobeny z přírodního dřeva. Používá se pouze březové dřevo. Díky moderním metodám zpracování se dřevo nebojí ani ultrafialového záření, ani vlhkosti. Židle a opěrka nohou jsou vyrobeny z březové překližky. Je to také zcela bezpečné pro dítě. Díky materiálům je tedy dítěti zaručena absolutní bezpečnost.

Účel

Tyto židle jsou navrženy tak, aby si děti mohly nastavit výšku v závislosti na věku a výšce dítěte. Podle popisu výrobce je můžete začít používat, když je vašemu dítěti 6 měsíců. Pokud tyto židle používají děti mladší dvou let, musí být pro bezpečnost dítěte použit stůl a popruh..

Ve skutečnosti je nejlepší začít je používat ve věku 2–3 let, kdy dítě rozhodně může sedět..

Je vhodné používat takové židle, pokud máte transformační stůl, pak bude pro vás výhodné vybrat současně výšku židle i stolu. Při práci s běžným stolem můžete vždy upravit výšku dětské sedačky, pokud je výška stolu konstantní. Výška stolu se může pohybovat od 60 do 90 cm.

Při nákupu této židle není žádná věková hranice. I dospělí na něm mohou sedět, i když ne vždy pohodlně. Děti všech věkových kategorií se budou cítit dobře se správnou výškou sezení a stupačkami. Hlavním účelem Kid-Fix je pomoc při organizaci pracoviště pro studenta. Volba správného držení těla dítěte při práci u stolu závisí na židli. Nastavení opěrky sedadla a nohou vám umožňuje zajistit, aby úhel v loktech byl rovný: takto bude dítěti pohodlné psát nebo kreslit.

Židle také pomáhá sledovat držení těla. Není to nějaký speciální simulátor, ale jednoduše nedovoluje páteři příliš se namáhat a ohýbat. Tyto židle nemají područky, což znamená, že je nelze podepřít. Tím se zabrání planárnímu zakřivení páteře. Hlavní hmotnostní limit je 100 kg.

Výhody

Takové židle Kid-Fix mají oproti analogům obrovské množství výhod..

 • Snadné čištění. Mytí a čištění dřevěných povrchů nevyžaduje speciální přípravky a leštidla. K odstranění většiny skvrn stačí povrch otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou;
 • Multifunkčnost. Vzhledem k tomu, že výška je zvolena pro dítě, lze takovou židli použít jak pro kuchyňský stůl, tak pro psací stůl. Můžete jej také umístit před klavír nebo klavír. Dítě na takové židli bude pohodlné všude;

 • Vhodné pro děti všech věkových kategorií: od dětství do dospívání;
 • Snadná montáž. Lamely, které se používají jako sedák a opěrka nohou, se velmi snadno pohybují po drážkách, které jsou vytvořeny v těle;
 • Šetří rodinný rozpočet. Není třeba každý rok kupovat dítěti nové židle;
 • Vysoká stabilita. Židle neumožňuje dítěti houpat se, kývat se ze strany na stranu;

 • Přátelský k životnímu prostředí, protože je celý vyroben ze dřeva. Základem konstrukce je masivní bříza, sedák a podnožka jsou z březové překližky, což je také naprosto bezpečné. Alergické reakce jsou téměř vyloučeny;
 • Snadnost použití. Dítě, zvláště malé dítě, může na takovou židli snadno vylézt samo;
 • Velký výběr barev a vzorů aby se takový výrobek hodil do jakéhokoli interiéru.

Ve srovnání s jinými modely podobných židlí lze usoudit, že Kid-Fix má výhody v segmentu rostoucích židlí..

 • Výrobci takových židlí často vyrábějí takové vzorky pouze pro předškolní děti. Kid-Fix vám umožňuje používat jednu židli delší dobu;
 • Mnoho výrobců těchto modelů používá při výrobě plast. Tyto modely jsou často vyrobeny výhradně z plastu. Také plastové židle jsou méně odolné. Díky vývoji technologie je výhodnější používat dřevo jako materiál, protože se nebojí účinků extrémních teplot, vysoké vlhkosti, při častém slunečním světle nevybledne a při kontaktu s domácím neinteraguje Chemikálie;
 • Hodnotí se také spojovací prvky. V některých modelech jsou součásti ve výklencích nebo drážkách, v jiných jsou upevněny šrouby. Každý typ spojovacího prvku má své vlastní výhody a přítomnost takových spojovacích prvků zvyšuje pevnost výrobku.

Produkty Kid-Fix jsou příznivě srovnatelné s podobnými modely v šířce produktu. Je to pro pohodlí dítěte.. Tato židle je velmi těžká – 7,5 kg, což je pohodlnější a přispívá k mnoha projevům této vymoženosti.

 • Udržet rovnováhu. Tato židle se bude těžko houpat nebo viklat, zvláště pro malé dítě;
 • Upevněte židli na jednom místě. V takovém křesle je těžké se vrtět na podlaze. Pro dítě bude obtížné jen přesunout takovou židli..
 • Dejte struktuře sílu. Zvlášť pro malé dítě bude obtížné rozbít nebo rozbít jakoukoli část. Tento design je velmi odolný vůči mechanickému namáhání..

Recenze

Kid-Fix je na ruském trhu již několik let, takže na internetu již existuje velké množství recenzí o tomto produktu. Nejčastěji je opouštějí rodiče, kteří pozorují dítě a změnu v jeho růstu. Recenze a komentáře také popisují vlastnosti těchto židlí, konstrukční prvky a mechanismus pro změnu výšky opěrky nohou a sedadla. Většina uživatelů byla potěšena skutečností, že tyto výrobky byly vyrobeny v Rusku, což rozhodně vzbuzuje zájem o tento model. Tyto vzorky byly vytvořeny pomocí domácích i zahraničních technologií, to samé platí pro zařízení. Tato kombinace umožňuje, aby byl výrobek hodnocen jako vysoce kvalitní..

Mnoho uživatelů si toho všimlo židli lze snadno sestavit doma sami s minimálním potřebným vybavením. Také proces montáže nezabere mnoho času. Rodiče poznamenávají, že jejich děti mají židle Kid-Fix opravdu rády. Za prvé je pro děti pohodlné sedět. Za druhé, při psaní je pozorována správná poloha loktů. Za třetí, nohy nevisí, ale jsou také ve správné poloze. Dětem se líbí pohodlí židle, rodiče u tohoto modelu oceňují bezpečnost a zdraví mladší generace.

Produkty Kid-Fix lze objednat online nebo zakoupit ve specializovaných obchodech. Ti, kteří si objednali židle prostřednictvím celosvětové sítě, píší, že nejsou problémy s dodacími lhůtami a kvalitou zboží. Doprava je podle uživatelů zdarma. Společnost má také své vlastní obchody v Moskvě a Petrohradě. Existuje spousta jednoduše emocionálních recenzí od rodičů, kteří radí pořídit takové židle pro rodiny. V některých z těchto recenzí byl počet vykřičníků větší než samotná informace nebo názor na produkt..

Mnoho rodičů vidí nevýhodu Kid-Fix ve vysoké ceně. Pokud však vypočítáte částku, kterou bude nutné vynaložit na všechny židle pro dítě během jeho růstu, pak můžeme usoudit, že jednorázový nákup takové židle s mechanismem nastavení výšky vám ušetří peníze. Také v recenzích je mnoho srovnání s jinými modely, po kterých uživatelé zakoupili Kid-Fix. Často se zaznamenává objemnost některých modelů a příliš velká hmotnost produktů. Jiní zdůraznili nejistotu analogových materiálů po dobu 2-3 let provozu. Jak popsal jeden uživatel, židle začala nepodporovat 30 kg dítě. Sedadlo se začalo ohýbat, přestože výrobce udával hmotnost až 50 kg.

Někteří rodiče poznamenávají, že takovou židli je vhodné používat, pokud mají děti společenskou místnost a společné pracoviště. Takovou židli lze „přeskupit“ pro každého z nich, a přitom ušetřit místo kvůli nedostatku druhého stolu a židle.

K tomuto produktu jsou také negativní komentáře, ale je jich málo a často je nízké hodnocení produktu nerozumné. Při studiu recenzí můžeme dojít k závěru, že tyto výrobky získaly důvěru velkého počtu kupujících díky své kvalitě, ekologickému designu a snadnému použití. Velká část rodičů je připravena doporučit tyto produkty svým přátelům a známým. Ruská společnost Kid-Fix si získala popularitu mezi obyvateli své země. Je také třeba poznamenat, že cena je mnohem nižší než u zahraničních protějšků a kvalita není horší.

Další informace o dětské sedačce Kid-Fix najdete v následujícím videu.