Brána soukromého domu je jeho tváří, která dává první dojem o stavu bydlení a úrovni blahobytu jeho majitelů. Moderní posuvné brány Alutech budou moci vzbudit respekt k obyvatelům domu, zdůrazňovat jejich stav a vynikající vkus, protože takové struktury se mohou stát stylovým doplňkem celkového architektonického souboru místa..

Vlastnosti a výhody produktů

Posuvné brány Alutech lze použít jak k oplocení soukromých domů, tak průmyslových oblastí.

Hlavní výhody produktů Alutech – tichý provoz, vysoká spolehlivost, maximální úroveň ochrany před neoprávněným vstupem na soukromé území. Různé povrchové úpravy umožňují každému zákazníkovi zvolit si optimální barevné schéma a vhodný stavební materiál.

Vzhledem k tomu, že brána neobsahuje žádné vnější spojovací prvky, je exteriér velmi čistý a estetický.

To také slouží jako dodatečná ochrana před vstupem zlodějů, protože otevírání dveří je mnohem obtížnější. Každý model je navíc vybaven integrovanou brankou, která je vhodná pro vstup na místo pěšky.

Konstrukce zahrnují hliníkové profily, které mají polymerní povlak. Spolehlivě chrání materiál před korozí. Dveře jsou vysoce odolné proti větru a mechanickým vlivům, nedeformují se.

Nejoblíbenějšími druhy výplní křídel Alutech jsou sendvičové panely – nejsilnější a nejvyšší kvalita v Evropě, jejich tloušťka je 4,5 cm (uvnitř je umístěno těsnění z polyuretanové pěny). Klasický design je horizontální zvlnění, mikrovlnná trouba a panel. Barvy – od demokratické šedé a jejích odstínů po luxusní imitace třešně, tmavého a zlatého dubu.

Existuje devět standardních barevných řešení, ale každý si může vybrat jakoukoli jinou možnost, která bude speciálně vyrobena na zakázku..

Každý detail použitý při výrobě posuvných bran Alutech je důkladně testován. Díky čemuž se společnosti daří dosáhnout nejvyšší kvality všech produktů.

Alutech garantuje, že jejich posuvné brány budou sloužit jejich majitelům minimálně 15 let., průměrný počet otvorů je asi 25 tisíckrát.

Řada dveří Alutech

Pravítko ELEGANTNÍ – vynikající volba pro použití jak v soukromých domech, tak v průmyslových oblastech. Výška standardní konstrukce je 246 cm a šířka 425 cm. V případě potřeby je možné šířku zvětšit na 700 cm (tato šířka je vyžadována hlavně pro oplocení průmyslových oblastí).

Křídlo brány se pohybuje po válečkových podpěrách, které jsou umístěny za otvorem, a nepřekáží v průjezdu vozu.

Modely posuvných bran řady jsou velmi oblíbené POHODLÍ. Design produktů této řady lze předimenzovat. Výška v případě potřeby – až 321 cm.

O brány série je mezi kupujícími největší poptávka. ADS400, které se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování, širokým výběrem designových možností a dostupnými cenami. Majitelé bran nechávají na internetu četné kladné recenze produktů Alutech.

Zařízení

Standardní vybavení pro posuvné brány Alutech:

 1. Příjem příspěvků;
 2. Hliníkové rámy a dveřní clona;
 3. Montážní držáky;
 4. Dolní a horní lapače;
 5. Průvodce s válečky – hlavní a přídavný;
 6. Nosný rám;
 7. Šroub;
 8. Tahová vzpěra.

Další možnosti vybavení

Na přání zákazníka mohou být jakékoli modely posuvných bran dodatečně vybaveny následujícími prvky:

 1. Ozubený stojan;
 2. Nosný rám (pro betonování);
 3. Podpůrný příspěvek;
 4. Fotobuňky a signální žárovky.

Každý klient si může vybrat svůj vlastní individuální design – vybrat správnou velikost (včetně objednání vlastního), vybrat krásný vzácný odstín a další dekorativní prvky.

Maximální pohodlí a pohodlí při používání posuvných systémů zajišťuje instalace systému automatického otevírání, který má dálkové ovládání.

Pokyny pro instalaci

Hlavní fáze instalace brány jsou:

 • Instalace základního rámu.
 • Sestavení rámu.
 • Vyplnění rámu těsněními a jinými materiály.
 • Montáž válečkových ložisek.
 • Instalace ozubeného hřebene a vroubkovaného koncového válce – pokud se plánuje automatizace systému.

 • Montáž křídel na základní rám.
 • Instalace přídržných sloupků, výztuh, horního držáku.
 • Nastavení výšky, vyrovnání.
 • Instalace falešného sloupku s lapači.
 • Shromáždění zácpy.

    Instalace posuvného systému je poměrně komplikovaná záležitost, která vyžaduje spoustu znalostí a dovedností., instalace by proto měla být svěřena profesionálům ve svém oboru. V tomto případě si můžete být zcela jisti správným a nepřerušovaným fungováním struktury Alutech..

    Další podrobnosti viz níže.