Otázka skladování věcí doma je vždy aktuální. Každý rok se jich hromadí víc a víc, ve skříních není dost místa a následkem toho je věčný nepořádek a neschopnost najít potřebnou věc. A jaká je cesta ven? Vyhodit přebytek? Koupit další skříň? Takové možnosti napadají jako první. Existuje ale ještě jeden způsob: přemýšlet a navrhnout si úložný prostor sami..

Okamžitě vyvstává řada otázek: co sbírat, kde to získat, jak vzít v úvahu všechny nuance, kolik materiálů je zapotřebí atd. Pokud byste to všechno museli dělat ručně, pak byste čelili obtížnému úkol. Britská společnost Larvij však proces vytváření úložného systému maximálně zjednodušila. Mezi nabídkami této společnosti existují možnosti pro letní sídlo, kancelář, garáž a dům – výběr je skvělý, ale šatní systémy jsou nejžádanější.

7 fotografií

Zvláštnosti

Šatníkové systémy Larvij jsou specifickou sadou prvků, které umožňují sestavení síťových šatních systémů. Obsahuje regály různých konfigurací, všechny druhy košů, kolejnice, regály, konzoly, kování, upevňovací prvky. Výrobce nabízí hotová řešení pro různé prostory, a pokud vám nevyhovují nebo se jim nelíbí, můžete si šatnu naplánovat sami ve 3D plánovači na oficiálních stránkách Larvij.

Šatní systémy Larvij umožňují každému být v roli designéra a vytvořit si svůj vlastní jedinečný interiér. Takový úložný systém je v každém případě individuální – výběr a umístění komponent závisí pouze na vás, a zároveň je univerzální – lze jej použít k ukládání oblečení do skříně, nádobí v kuchyni, knih, časopisů a roztomilých maličkosti v obýváku, boty, deštníky, čepice, svrchní oděvy na chodbě. Díky stylovému designu všech prvků systému se harmonicky hodí do každého interiéru.

Můžete vybavit šatní skříň, maximálně využít prostor uvnitř, nebo v místnosti vytvořit otevřené police. Pokud to velikost bytu umožňuje, můžete šatnu vybavit policemi, koši, věšáky, kalhotami, policemi na boty.

Všechny komponenty jsou univerzální, nezávislé a lze je libovolně kombinovat. To umožňuje vytvářet nábytek různých konfigurací, pro jakýkoli účel, tvar a velikost. S takovými úložnými systémy budou vaše věci vždy na svém místě a dům bude útulný a uklizený..

Výhody

Při výběru šatníku v obchodě jste omezeni na modely s určitými rozměry, které ne vždy odpovídají velikosti vašeho pokoje. Síťové šatní systémy tuto nevýhodu neobsahují. Můžete si vybrat libovolný počet komponentů, které vám vyhovují co do velikosti a funkčnosti.

Snadnost změny je naprostou výhodou takových systémů. Vždy můžete zakoupit moduly a doplnit stávající strukturu nebo ji transformovat změnou uspořádání modulů mezi sebou a úpravou výšky polic. Mobilitu šatníkového systému ocení lidé, kteří se často stěhují z bytu do bytu – objem přepravovaného nábytku je mnohem menší než při přepravě klasických šatníků.

7 fotografií

Mezi nepochybné výhody šatních systémů Larvij patří jejich pevnost a odolnost. Kovové prvky jsou spolehlivě chráněny před korozí. Během výrobního procesu se na ocel nanáší prášková barva, poté se vypaluje při vysoké teplotě. Tato technologie umožňuje dosáhnout vysoké úrovně odolnosti ocelových prvků vůči vnějším vlivům, což zajišťuje dlouhou životnost..

Recenze

Většina lidí, kteří si pro sebe vybrali šatní systémy Larvij, si všímá jejich kompaktnosti a prostornosti. V každodenním životě nezávislost modulů usnadňuje změnu designu v závislosti na potřebách. Sestavení systému je snadné a pohodlné. Regály jsou připevněny ke stěně samořeznými šrouby nebo hmoždinkami (v závislosti na typu stěny), na regálech jsou upevněny konzoly, na které jsou nainstalovány potřebné moduly. Kupující upřednostňují držáky s háčky – lze je snadno vyjmout a znovu zavěsit na jiné místo. Existují také držáky, které jsou k stojanu připevněny šrouby, což však komplikuje proces instalace.

7 fotografií

Hospodyňky poznamenávají, že díky košům ze síťoviny vždy dochází k cirkulaci vzduchu a věci zůstávají čerstvé. Mladí rodiče si všimnou, že šatní systémy pro dětský pokoj jsou vynikající volbou pro pohodlné umístění hraček a schopnost změnit design vám umožňuje přizpůsobit se potřebám dítěte..

Mnoho kupujících má rád stylový design šatních systémů, a to navzdory jednoduchosti designu. Všechny prvky jsou nabízeny v různých barvách, což pomáhá harmonicky zapadnout do systému téměř každého interiéru. Pokud jsou kolejnice a regály z důvodu spolehlivosti vyrobeny z oceli, pak mohou být konzoly plastové nebo dřevěné a dokonce i skleněné police. Výběr je široký a každý si najde vhodnou možnost.

8 fotografií

Ceny

Šatní systémy Larvij mají spoustu výhod za dostupnou cenu. Přirozeně to závisí na prvcích, které jste si vybrali, jejich množství a materiálu a vypočítává se individuálně.

Můžete si zakoupit hotový systém, který v budoucnu doplníte dalšími moduly. Například za sadu s policí 400 mm musíte zaplatit 9 990 rublů (cena je v internetovém obchodě Larvij). Sada obsahuje 6 stojanů o délce 1156 mm, 2 nosné kolejnice, každá po 1000 mm, 2 tyče různých délek (640 mm a 940 mm), 9 konzol pro police, 6 polic o hloubce 400 mm a různých délkách (3 police 600 mm, 3 police 900 mm), 3 držáky tyčí, sada spojovacích prvků, konektorů a zátek. Po sestavení jsou rozměry takového systému 1550 * 2350 * 450 mm.

Pak můžete tuto sadu doplnit dalšími moduly (ceny internetového obchodu Larvij):

  • police ze síťoviny od 470 rublů.
  • držáky od 132 rublů.
  • police na boty od 650 rublů.
  • kovové police od 700 rublů.
  • síťové koše od 540 rublů.
  • police z dřevotřísky od 375 rublů.
  • stojany od 430 rublů.
  • kolejnice pro stojan od 340 rublů.

8 fotografií

Šatní systémy Larvij mají mnoho výhod za dostupnou cenu.. Jsou pohodlné, praktické, mobilní a multifunkční. Díky svému stylovému designu vypadají harmonicky v každém interiéru. Současně mohou odolat velké hmotnosti a nevyžadují další podporu. Šatníkový systém je kompaktní, nezabírá mnoho místa v místnosti, umožňuje efektivní využití prostoru a poskytuje dostatek úložného prostoru. A použití vysoce kvalitních materiálů pro jeho výrobu činí šatní systém Larvij spolehlivým, pevným a odolným..