Různé ruské společnosti začaly vyrábět žaluzie již v 90. letech minulého století. Od té doby si získaly velkou popularitu a jsou velmi žádané. A to není překvapující, protože žaluzie se perfektně hodí do každého moderního interiéru. Tento design je velmi vhodný k použití, snadno vám umožňuje regulovat množství denního světla, které vstupuje do místnosti, a také do určité míry pomáhá tlumit hluk z ulice..

Díky jejich praktičnosti a funkčnosti se po nich poptávka jen zvyšuje. A jednou z nejslavnějších společností, která rolety vyrábí již mnoho let, je Verend-Design.

O společnosti

Společnost “Verend-Design” zahájila svou práci na ruském trhu na konci 90. let dvacátého století. Zpočátku se společnost zabývala výrobou produktů pro návrh oken. S rozvojem společnosti se ale rozšířil i sortiment poskytovaného zboží a služeb..

Takže dnes, „Verend-Design“ se zabývá vlastní výrobou všech typů žaluzií-svislých, roletových, vícetexturových, horizontálních. Kromě toho společnost poskytuje služby pro šití záclon, výrobu záclonových tyčí, instalaci rolet, bran a moskytiér..

Společnost zaměstnává vysoce kvalifikovaný personál, zaměstnanci společnosti také pravidelně absolvují školení ke zlepšení své kvalifikace.

Společnost pravidelně nakupuje a modernizuje výrobní zařízení a široce zavádí inovativní technologie. To zase umožňuje vyrábět výrobky nejvyšší kvality v co nejkratším čase..

Společnost „Verend-Design“ a vzhled jejích produktů mají důležitou roli-účelem společnosti je vyrábět nejen vysoce kvalitní a pohodlné, ale také stylové a moderní zboží.

Vlastnosti a výhody produktů

Sortiment žaluzií od společnosti Verend-Design je velmi široký. Výrobky tohoto výrobce se používají v mnoha vládních institucích – školy a školky, univerzity, kliniky.

Důležitou vlastností produktů této společnosti je použití zcela bezpečných a nezávadných materiálů při výrobě., takže si můžete být jisti, že vaši blízcí a životní prostředí nebudou produkty této společnosti ovlivňováni.

Další velmi důležitou výhodou produktů Verend-Design je co nejjednodušší péče. Stačí rolety pravidelně otírat mírně navlhčeným hadříkem. To je zvláště důležité pro ty, kteří kupují žaluzie do kuchyně nebo na balkon..

Společnost má čím potěšit a překvapit své malé klienty. Děti budou potěšeny fotografickými roletami s oblíbenými pohádkovými postavami. Dospělí se mohou potěšit nádhernou krajinou, nočním výhledem na město a mnoha dalšími úžasnými a velmi krásnými designy.

Ale nejdůležitější věcí je samozřejmě hlavní funkce žaluzií – ochrana před slunečním zářením. Společnost se zabývá výrobou vícetexturových rolet, které jsou pro tyto účely ideální..

Jak vybrat?

Při výběru žaluzií se musíte zaměřit na jejich cenu, typ, způsob upevnění, materiál, ze kterého jsou vyrobeny, a samozřejmě na parametry oken ve vašem domě..

Nejoblíbenějšími modely od „Verend-Design“ jsou horizontální a vertikální žaluzie. Pokud jde o materiál výroby, zde je největší poptávka po výrobcích z plastu nebo hliníku, které jsou často instalovány v kuchyni a na balkoně. Jsou velmi pohodlné, praktické a vysoce kvalitní. Design takových modelů žaluzií harmonicky zdůrazňuje interiér místnosti, čímž je útulnější a pohodlnější. Další plus – plastové a hliníkové žaluzie se velmi snadno čistí a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu, a to určitě potěší každou hospodyňku..

Když jste se rozhodli pro model produktů pro vaše okna, je také důležité rozhodnout o možnosti jejich instalace – uděláte to sami nebo požádáte o pomoc profesionály. Ve skutečnosti je instalace žaluzií poměrně komplikovaný a pracný proces, který vyžaduje určité dovednosti a speciální nástroje. A pokud se rozhodnete, že pomoc při instalaci nebude nadbytečná, můžete kontaktovat profesionály společnosti Verend-Design, jejíž zaměstnanci se zabývají nejen výrobou žaluzií, ale také jejich instalací. Rolety lze instalovat pomocí speciálních držáků, oboustranné lepicí pásky nebo magnetického držáku.

Proces instalace rolet od „Verend-Design“, viz níže.

Společnost také poskytuje službu cílené dodávky produktů..

Recenze

Uživatelé zanechávají spoustu recenzí na produkty Verend-Design. Zákazníci jsou obecně spokojeni s prací zaměstnanců společnosti i s kvalitou produktů..

Mnoho klientů společnosti píše, že jejich objednávka byla dokončena velmi rychle a včas – od příchodu mistra po provedení měření oken až po instalaci hotových výrobků. Tito kupující byli zcela spokojeni s kvalitou žaluzií i s prací instalačních mistrů..

Lidé jsou také velmi rádi, že mají obrovský sortiment různých typů žaluzií. Jejich design a funkčnost lze vybrat pro každý vkus. Potěšující kupující a velmi dostupné ceny produktů